Podniesienie biustu – co wyżej, to piękniej!

Podniesienie biustu, plastyka piersi. W Formmed Es doskonale rozumiemy kobiety oraz ich potrzebę podkreślania swoich atutów – bez względu na wiek!

Dlatego jednym z zabiegów, jakie dedykujemy Paniom jest podniesienie piersi, którego celem jest nie tylko przywrócenie młodzieńczego kształtu piersi, ale również ich ujędrnienie. Dlaczego kobiety decydują się na zabieg podniesienia biustu (plastyka piersi, mastopeksja)? Zwiotczenie piersi, utrata ich jędrności czy opadnięcie wynikające z okresu ciąży, karmienia piersią czy procesu starzenia się  to niekorzystne zmiany w wyglądzie piersi. Często źle wpływa to psychikę oraz obniża samoocenę. Zabieg plastyki piersi przywraca piersiom pierwotny kształt, położenie i napięcie skóry

Najważniejsze informacje dotyczące zabiegu znajdują się poniżej. Ponieważ  z pewnością nie rozwiewa to wszystkich wątpliwości, zapraszamy do osobistej konsultacje z naszymi lekarzami.

podniesienie biustu
www.znanylekarz.pl

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Potrzebne badania – podniesienie biustu
   1. grupa krwi (potwierdzona)
   2. morfologia (HGB,Ht,RBC,WBC,PLT)
   3. elektrolity: Na (sód), K (potas)
   4. poziom glukozy na czczo
   5. APTT i INR (układ krzepnięcia)
   6. kreatynina
   7. badanie ogólne moczu
   8. Antygen HBS, HCV, HIV
   9. RTG klatki piersiowej
   10. EKG
   11. USG piersi

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu – podniesienie biustu

Podczas zabiegu podniesienia piersi zostaje nadany odpowiedni kształt istniejącej tkanki tłuszczowej i gruczołowej piersi, następuje usunięcie nadmiaru skóry, a następnie przemieszczenie brodawki i otoczki ku górze. W przypadku braku odpowiedniej ilości tkanek niezbędnych do wymodelowania piersi konieczne jest ich uzupełnienie poprzez implanty piersi. Należy pamiętać, że blizny powstające po zabiegu znajdują się w dolnej części piersi lub wokół otoczki brodawki, dzięki czemu mogą być ukryte pod biustonoszem.

Czas trwania

Zabieg – plastyka piersi trwa od 2h do 3h.

Znieczulenie

Zabiegi operacyjne – podniesienie piersi przeprowadzane są w znieczuleniu ogólnym.

Pobyt w klinice

Po zabiegu plastyki piersi Pacjentka zostaje w szpitalu do 24 h.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja – podniesienie biustu

Po operacji podniesienia piersi zarówno w dzień jak i w nocy, należy nosić specjalny stanik utrzymujący piersi w odpowiedniej pozycji. Zalecane jest pozostanie przez kilka dni w domu.

Kilka dni po operacji plastyki piersi powinien zostać zmieniony opatrunek i usunięte dreny (w przypadku ich zastosowania). Przez pierwsze 2-3 tygodnie nie należy stosować gorących kąpieli czy korzystać z sauny, jak również wykonywać prac fizycznych.

Przez 6 tygodni wskazane jest ograniczenie aktywności fizycznej (uprawianie sportów).

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.