Podniesienie biustu – co wyżej, to piękniej!

Podniesienie biustu, plastyka piersi. W Formmed Es doskonale rozumiemy kobiety oraz ich potrzebę podkreślania swoich atutów – bez względu na wiek!

Dlatego jednym z zabiegów, jakie dedykujemy Paniom jest podniesienie piersi, którego celem jest nie tylko przywrócenie młodzieńczego kształtu piersi, ale również ich ujędrnienie. Dlaczego kobiety decydują się na zabieg podniesienia biustu (plastyka piersi, mastopeksja)? Zwiotczenie piersi, utrata ich jędrności czy opadnięcie wynikające z okresu ciąży, karmienia piersią czy procesu starzenia się  to niekorzystne zmiany w wyglądzie piersi. Często źle wpływa to psychikę oraz obniża samoocenę. Zabieg plastyki piersi przywraca piersiom pierwotny kształt, położenie i napięcie skóry

Najważniejsze informacje dotyczące zabiegu znajdują się poniżej. Ponieważ  z pewnością nie rozwiewa to wszystkich wątpliwości, zapraszamy do osobistej konsultacje z naszymi lekarzami.

podniesienie biustu
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona. Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjentka - Edyta F.
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 lutego 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Pani doktor bardzo dobrze potrafi doradzić, słucha uważnie pacjenta, szuka rozwiazan w miarę możliwości medycznych. Czułam się zaopiekowana, poświęcono mi bardzo dużo czasu. To była bardzo dobra decyzja aby wybrać tego lekarza. Teraz nie mogę doczekać się operacji piersi.
Pacjentka - Paula
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
9 października 2021
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - wypełnienie bruzd marionetki i powiększenie ust. Bałam się sztucznego wyglądu, a efekt zabiegu naturalny i parę lat mniej. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam
Pacjentka - Joanna
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
31 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Serdecznie polecam Panią Doktor. W trakcie wizyty mój problem został szczegółowo omówiony, otrzymałam bardzo dokładne i przekazane w przystępny sposób informacje o zabiegu. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i rzeczowe podejście do problemu skutkowało bezzwłocznym umówieniem terminu operacji. Nie mam wątpliwości co do wyboru lekarza i...już nie mogę doczekać się efektów 🙂
Pacjent - KH
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii i opadających piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona (nie tak jak u innego lekarza, gdzie rozmiar był dobierany "na oko"). Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjent - Agnieszka B
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
7 lutego 2021
www.znanylekarz.pl
Do Pani Doktor trafiłem z problemem ginekomastii. Na konsultacji medycznej otrzymałem wszelkie informacje i byłem w pełni zdecydowany na zabieg bez jakichkolwiek obaw. Efekt zabiegu jest fantastyczny, opieka pooperacyjna w pełni profesjonalna. Nawet po opuszczeniu już szpitala w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt z Panią Doktor w razie jakichkolwiek obaw lub dolegliwości, których tez mimo nie łatwego zabiegu w moim przypadku praktycznie nie było a całość goiła się bardzo szybko. Od strony podejścia do pacjenta Pani Doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna oraz bardzo dba o dobro pacjenta. Jedyne czego mogę żałować to ze tak późno zdecydowałem się na wizytę u Pani Doktor.
Pacjent - Jakub F
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
21 listopada 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Potrzebne badania – podniesienie biustu
   1. grupa krwi (potwierdzona)
   2. morfologia (HGB,Ht,RBC,WBC,PLT)
   3. elektrolity: Na (sód), K (potas)
   4. poziom glukozy na czczo
   5. APTT i INR (układ krzepnięcia)
   6. kreatynina
   7. badanie ogólne moczu
   8. Antygen HBS, HCV, HIV
   9. RTG klatki piersiowej
   10. EKG

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu – podniesienie biustu

Podczas zabiegu podniesienia piersi zostaje nadany odpowiedni kształt istniejącej tkanki tłuszczowej i gruczołowej piersi, następuje usunięcie nadmiaru skóry, a następnie przemieszczenie brodawki i otoczki ku górze. W przypadku braku odpowiedniej ilości tkanek niezbędnych do wymodelowania piersi konieczne jest ich uzupełnienie poprzez implanty piersi. Należy pamiętać, że blizny powstające po zabiegu znajdują się w dolnej części piersi lub wokół otoczki brodawki, dzięki czemu mogą być ukryte pod biustonoszem.

Czas trwania

Zabieg – plastyka piersi trwa od 2h do 3h.

Znieczulenie

Zabiegi operacyjne – podniesienie piersi przeprowadzane są w znieczuleniu ogólnym.

Pobyt w klinice

Po zabiegu plastyki piersi Pacjentka zostaje w szpitalu do 24 h.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja – podniesienie biustu

Po operacji podniesienia piersi zarówno w dzień jak i w nocy, należy nosić specjalny stanik utrzymujący piersi w odpowiedniej pozycji. Zalecane jest pozostanie przez kilka dni w domu.

Kilka dni po operacji plastyki piersi powinien zostać zmieniony opatrunek i usunięte dreny (w przypadku ich zastosowania). Przez pierwsze 2-3 tygodnie nie należy stosować gorących kąpieli czy korzystać z sauny, jak również wykonywać prac fizycznych.

Przez 6 tygodni wskazane jest ograniczenie aktywności fizycznej (uprawianie sportów).

Nasi chirurdzy - plastyka piersi, podniesienie biustu Warszawa

Zdjęcie "przed i po" operacji

podniesienie biustu
redukcja piersi z liftingiem
redukcja piersi Warszawa
powiększenie piersi - Warszawa
powiększenie piersi - implanty - dr joanna wiśniewska Goryń Formmed - 8
powiększenie biustu Warszawa
zmniejszenie biustu z mastopeksją
zmniejszenie biustu Warszawa
zmniejszenie piersi Warszawa
UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.