Rewitalizacja warg sromowych przy użyciu preparatu wypełniającego – pełna radość, pełna satysfakcja.

Rewitalizacja warg sromowych. Kobiecość zawsze wymaga szczególnej atencji. Jednak wiek, przebyte infekcje, porody mają szczególny wpływ na stan i nawilżenie okolic warg sromowych. Dyskomfort z tego wynikający może uprzykrzać nie tylko codzienne funkcjonowanie, ale również życie seksualne.

Chcąc odzyskać witalność okolic intymnych, a tym samym przywrócić radość ze współżycia proponujemy pacjentkom Formmed Es zabieg rewitalizacji tej części okolic intymnych z wykorzystaniem preparatu hialuronowego, który poprawia kształt warg sromowych, nawilża je i uelastycznia, a w konsekwencji poprawia jakość życia seksualnego.

Wszystkie Panie zainteresowane zabiegiem zapraszamy do kontaktu z naszą Kliniką, a wcześniej do poznania najważniejszych informacji, zamieszczonych poniżej.

MonaLisa Touch TM to innowacyjny laser stworzony z myślą o pięknie i zdrowiu intymnym kobiety. Zabiegi nim wykonywane, rozwiązując problemy estetyczne i zdrowotne, przywracają kobietom pewność siebie, komfort fizyczny i psychiczny oraz pełne zadowolenie z życie seksualnego.
krioterapia dermatologiczna
www.znanylekarz.pl
To doskonały lekarz z wysoką kulturą osobistą i nieoceniona empatia przy tym kompetentna oraz kontaktowa. Trafna diagnoza. Polecam
Pacjentka - Agnieszka
lek. med. Marta Wróblewska-Tokarska
18 lutego 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

   1. wiotka i sucha skóra łechtaczki i warg sromowych
   2. ból w okolicy sromu
   3. świąd okolic intymnych

Przeciwwskazania

   1. aktywny stan zapalny w obrębie układu moczowo-płciowego
   2. aktywne zmiany nowotworowe, lub leczenie nowotworowe 5 lat wstecz
   3. zmiany anatomiczne pochwy
   4. ciąża
   5. miesiączka
   6. uszkodzona skóra w okolicach intymnych

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Po zdezynfekowaniu miejsca objętego zabiegiem lekarz specjalista wstrzykuje preparat w okolice warg sromowych.

Czas trwania

do 30 min

Znieczulenie

Miejscowe/bez znieczulenia. Ustalane indywidualnie z lekarzem.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Po zabiegu i ustąpieniu znieczulenia może pojawić się odczucie bólu. Zabieg nie wymaga szczególnej atencji ze strony pacjentki. Może ona wrócić do codziennych czynności zaraz po zabiegu.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Efekt utrzymuje się 1-2 lata

Efekty po zabiegu

Poprawa kształtu i objętości warg sromowych większych. Okolice intymne są bardziej nawilżone i ujędrnione; znika problem dyskomfortowego bólu i świądu.

Nasi lekarze ginekolodzy

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.