Plastyka brzucha – młodsze ciało, lepsze samopoczucie.

Plastyka brzucha – pozbądź się nadmiaru skóry.

Zadbana sylwetka jest nie tylko powodem do dumy, ale istotnie wpływa na nasze samopoczucie. Usunięcie nadmiernie zgromadzonej tkanki tłuszczowej z okolic brzucha pomaga wielu pacjentom poprawić samoocenę. Zabieg dedykujemy zarówno paniom, które chcą odzyskać wcięcie w talii, jak i również panom, którzy chcą przywrócić swojemu ciału młodszy wygląd.

Nasi Specjaliści podczas spotkania odpowiedzą na Państwa pytania. A już teraz zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami, które umieściliśmy poniżej.

plastyka brzucha Warszawa
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona. Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjentka - Edyta F.
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 lutego 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Pani doktor bardzo dobrze potrafi doradzić, słucha uważnie pacjenta, szuka rozwiazan w miarę możliwości medycznych. Czułam się zaopiekowana, poświęcono mi bardzo dużo czasu. To była bardzo dobra decyzja aby wybrać tego lekarza. Teraz nie mogę doczekać się operacji piersi.
Pacjentka - Paula
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
9 października 2021
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - wypełnienie bruzd marionetki i powiększenie ust. Bałam się sztucznego wyglądu, a efekt zabiegu naturalny i parę lat mniej. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam
Pacjentka - Joanna
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
31 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Serdecznie polecam Panią Doktor. W trakcie wizyty mój problem został szczegółowo omówiony, otrzymałam bardzo dokładne i przekazane w przystępny sposób informacje o zabiegu. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i rzeczowe podejście do problemu skutkowało bezzwłocznym umówieniem terminu operacji. Nie mam wątpliwości co do wyboru lekarza i...już nie mogę doczekać się efektów 🙂
Pacjent - KH
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii i opadających piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona (nie tak jak u innego lekarza, gdzie rozmiar był dobierany "na oko"). Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjent - Agnieszka B
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
7 lutego 2021
www.znanylekarz.pl
Do Pani Doktor trafiłem z problemem ginekomastii. Na konsultacji medycznej otrzymałem wszelkie informacje i byłem w pełni zdecydowany na zabieg bez jakichkolwiek obaw. Efekt zabiegu jest fantastyczny, opieka pooperacyjna w pełni profesjonalna. Nawet po opuszczeniu już szpitala w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt z Panią Doktor w razie jakichkolwiek obaw lub dolegliwości, których tez mimo nie łatwego zabiegu w moim przypadku praktycznie nie było a całość goiła się bardzo szybko. Od strony podejścia do pacjenta Pani Doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna oraz bardzo dba o dobro pacjenta. Jedyne czego mogę żałować to ze tak późno zdecydowałem się na wizytę u Pani Doktor.
Pacjent - Jakub F
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
21 listopada 2019

3 kroki do piękna i zdrowia - plastyka brzucha Warszawa (abdominoplastyka)

Ważny początek

Potrzebne badania – plastyka brzucha
   1. grupa krwi (potwierdzona)

   2. morfologia (HGB,Ht,RBC,WBC,PLT)

   3. elektrolity: Na (sód), K (potas)

   4. poziom glukozy na czczo

   5. APTT i INR (układ krzepnięcia)

   6. kreatynina

   7. badanie ogólne moczu

   8. antygen HBS, HCV, HIV

   9. RTG klatki piersiowej

   10. EKG

   11. USG brzucha

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu – plastyka brzucha

Podczas zabiegu plastyki brzucha następuje usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej i skóry z dolnej części brzucha. Często dodatkowo wykonuje się także plastykę mięśni brzucha usuwając ich rozstęp i współistniejące przepukliny. W niektórych przypadkach zabieg plastyki brzucha łączy się także z liposukcją. Samo cięcie wykonywane jest w dolnej części podbrzusza, dzięki czemu może być ukryte pod bielizną.

Czas trwania

Czas trwania zabiegu plastyki brzucha wynosi 3-4 h.

Znieczulenie

Zabiegi plastyki brzucha (usunięcie nadmiaru skóry brzucha) przeprowadzane są w znieczuleniu ogólnym.

Pobyt w klinice

W zależności od rozległości zabiegu pobyt w klinice po zabiegu plastyki brzucha trwa 1-2 dni.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja – plastyka brzucha

Powrót pacjenta do pełnej aktywności fizycznej trwa najczęściej 2 tygodnie.

Przez okres 6 tygodni po operacji plastyki brzucha zaleca się noszenie specjalnego pasa modelującego kształt brzucha.

Lekarze wykonujący zabieg - plastyka brzucha Warszawa (abdominoplastyka)

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.