Labioplastyka – jak pozbyć się dyskomfortu związanego z codziennym życiem.

Labioplastyka laserowa to zabieg dla Pań pragnących poprawić komfort życia jak i swoje samopoczucie. Nieprawidłowa budowa warg sromowych często jest nie tylko problemem estetycznym dla kobiet.

Przynosi również dyskomfort związany z poruszaniem się, uprawianiem sportów, aktywnością seksualną. Czasami wiąże się ze  stanami zapalnymi. Dzięki zabiegowi laserowej labioplastyki osiąga się efekt poprawy wyglądu warg sromowych co zmniejsza dyskomfort życia.

MonaLisa Touch TM to innowacyjny laser stworzony z myślą o pięknie i zdrowiu intymnym kobiety. Zabiegi nim wykonywane, rozwiązując problemy estetyczne i zdrowotne, przywracają kobietom pewność siebie, komfort fizyczny i psychiczny oraz pełne zadowolenie z życie seksualnego.
Labioplastyka Monalisa Touch
www.znanylekarz.pl
To doskonały lekarz z wysoką kulturą osobistą i nieoceniona empatia przy tym kompetentna oraz kontaktowa. Trafna diagnoza. Polecam
Pacjentka - Agnieszka
lek. med. Marta Wróblewska-Tokarska
18 lutego 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania – labioplastyka laserowa

Wskazaniem do zabiegu laserowego labioplastyki jest:

   1. Przerost warg sromowych mniejszych

   2. Asymetria warg sromowych mniejszych

   3. Stany zapalne, podrażnienia obrzęki wywołane rozmiarem warg

   4. Walory estetyczne

Przeciwwskazania

   1. Okres okołomiesiączkowy
   2. Infekcje i zakażenia ginekologiczne
   3. Okres ciąży i karmienia piersią
   4. Choroba nowotworowa
   5. Zaburzenia krzepnięcia krwi

Potrzebne badania

   1. cytologia (ważna rok)

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Zabieg labioplastyki wykonywany jest laserem MonaLisa Touch. Lekarz modeluje nim zewnętrzne obszary intymne. Dzięki użyciu lasera następuje również stymulacja produkcji kolagenu co zwiększa zwartość i elastyczność tkanki.

Czas trwania

Od 60 do 120 minut.

Znieczulenie

W znieczuleniu miejscowym.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Po zabiegu labioplastyki Pacjentka wraca do domu. Przez kilka pierwszych dni zachodzi konieczność stosowania środków przeciwbólowych (na ogół od 3 do 10 dni). Pełen powrót do zdrowia następuje po 3 do 6 tygodni. W tym czasie należy unikać kontaktów seksualnych i ograniczyć aktywność fizyczną.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Nie jest wymagane powtarzanie zabiegu.

Nasi lekarze ginekolodzy

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.