Dermatologia

Jest najbliżej Ciebie, dlatego warto o nią szczególnie zadbać. Twoja skóra. Ważne, żeby dobrze się w niej czuć, ale i dobrze w niej wyglądać. W Formmed Es zadbamy o każdy jej centymetr, po to, aby była zdrowa i piękna. A już teraz poznaj naszych Specjalistów oraz zabiegi z zakresu dermatologii.

  • – diagnostyka i leczenie chorób skóry
  • – ocena skóry, dobór kosmetyków
  • – dermatoskopia
  • – trichoskopia
  • – leczenie włosów, paznokci

Medycyna estetyczna:

dermatolog-Formmedes
www.znanylekarz.pl
Pani doktor godna polecenia. Miła, empatyczna, a przede wszystkim skuteczna. Wspaniały specjalista dokładnie zbada, wszystko wytłumaczy o przebiegu leczenia, i przede wszystkim wysłucha, odpowie na wszystkie pytania. Sprzęt na wysokim poziomie. Pani pielęgniarka to dusza nie człowiek, Panie w rejestracji przemile i pomocne. Ogólnie więcej bym sobie życzyła i takich specjalistów i takich klinik w Sochaczewie, których niestety brak, gdzie tak jest przyjmowany pacjent i nie ma reguły czy na NFZ czy prywatnie tam nikt nie zerka na zegarek kiedy pacjent wyjdzie.
Pacjentka - Jola
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
5 grudnia 2022
www.znanylekarz.pl
Zawsze skuteczna diagnoza i leczenie. Usunięcie kurzajek załatwione przy pierwszej wizycie. Polecam wszystkim
Pacjentka - AB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem pacjentem od kilku lat. Pani doktor wykryła u mnie zmiany skórne grożące poważną chorobą. Dzięki niej jestem zdrowy i co roku odwiedzam jej gabinet. w badaniu zawsze jest dociekliwa i wyjaśnia wszelkie swoje spostrzeżenia. Daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju co do dalszego leczenia.
Pacjent - MarekB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022

3 kroki do piękna i zdrowia

Konsultacja i kwalifikacja do zabiegu

Na początku zapraszamy Cię na wizytę do specjalisty dermatologa. Lekarz odpowie na Twoje pytania i sprawdzi kwalifikację do zabiegu. Oceni stan Twojej skóry, zleci niezbędne badania oraz umówi na zabieg w optymalnym dla Ciebie terminie. Nie bój się pytać – jesteśmy właśnie po to, by na tym etapie rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.

Zabieg

Zabiegi wykonywane są przez lekarzy specjalistów. W większości zabiegi są bezbolesne, ale w przypadku osób o małej tolerancji bólu dopuszczalne są miejscowe znieczulenia. Wszystkie zabiegi wykonujemy w sterylnych warunkach, z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Opieka po zabiegu

Po zabiegu otrzymasz od nas niezbędne wskazówki postępowania. Specjalista poinformuje Cię również o możliwych dodatkowych zabiegach, dzięki którym wzmocnisz uzyskany już efekt. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie leczenia!

Nasi lekarze dermatolodzy

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.