Zaznacz stronę

dermatologia

 

Esencja pięknej skóry

 

DERMATOLOGIA

Jest najbliżej Ciebie, dlatego warto o nią szczególnie zadbać. Twoja skóra. Ważne, żeby dobrze się w niej czuć, ale i dobrze w niej wyglądać. W Formmed Es zadbamy o każdy jej centymetr, po to, aby była zdrowa i piękna. A już teraz poznaj naszych Specjalistów oraz zabiegi z zakresu dermatologii. Dermatologia.

dermatologia


3 KROKI DO PIĘKNA I ZDROWIA

Konsultacja i kwalifikacja do zabiegu

Na początku zapraszamy Cię na wizytę do specjalisty dermatologa. Lekarz odpowie na Twoje pytania i sprawdzi kwalifikację do zabiegu. Oceni stan Twojej skóry, zleci niezbędne badania oraz umówi na zabieg w optymalnym dla Ciebie terminie. Nie bój się pytać – jesteśmy właśnie po to, by na tym etapie rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.

Zabieg

Zabiegi wykonywane są przez lekarzy specjalistów. W większości zabiegi są bezbolesne, ale w przypadku osób o małej tolerancji bólu dopuszczalne są miejscowe znieczulenia. Wszystkie zabiegi wykonujemy w sterylnych warunkach, z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Opieka po zabiegu

Po zabiegu otrzymasz od nas niezbędne wskazówki postępowania. Specjalista poinformuje Cię również o możliwych dodatkowych zabiegach, dzięki którym wzmocnisz uzyskany już efekt. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie leczenia!

Nasi lekarze dermatolodzy
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik

specjalista dermatologii, patomorfologii, medycyna estetyczna

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.