LASEROWE USUWANIE NACZYNIAKÓW – i zaczerwienienia znikną ze skóry!

Naczyniaki (inaczej znamiona naczyniowe) to nieprawidłowo rozszerzone naczynia krwionośne. Najczęściej pojawiają się na skórze twarzy i na tułowiu, nieco rzadziej na kończynach dolnych bądź górnych. W większości przypadków przybierają łagodną postać i nie wymagają leczenia bądź usuwania, jednak czasami jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest ich usunięcie. Jednym ze sposobów eliminacji naczyniaków jest zabieg z użyciem lasera.

Dowiedz się więcej o laserze:

usuwanie-zmian-naczyniowych-formmedes
www.znanylekarz.pl
Pani doktor godna polecenia. Miła, empatyczna, a przede wszystkim skuteczna. Wspaniały specjalista dokładnie zbada, wszystko wytłumaczy o przebiegu leczenia, i przede wszystkim wysłucha, odpowie na wszystkie pytania. Sprzęt na wysokim poziomie. Pani pielęgniarka to dusza nie człowiek, Panie w rejestracji przemile i pomocne. Ogólnie więcej bym sobie życzyła i takich specjalistów i takich klinik w Sochaczewie, których niestety brak, gdzie tak jest przyjmowany pacjent i nie ma reguły czy na NFZ czy prywatnie tam nikt nie zerka na zegarek kiedy pacjent wyjdzie.
Pacjentka - Jola
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
5 grudnia 2022
www.znanylekarz.pl
Zawsze skuteczna diagnoza i leczenie. Usunięcie kurzajek załatwione przy pierwszej wizycie. Polecam wszystkim
Pacjentka - AB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem pacjentem od kilku lat. Pani doktor wykryła u mnie zmiany skórne grożące poważną chorobą. Dzięki niej jestem zdrowy i co roku odwiedzam jej gabinet. w badaniu zawsze jest dociekliwa i wyjaśnia wszelkie swoje spostrzeżenia. Daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju co do dalszego leczenia.
Pacjent - MarekB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

  1. naczyniaki np. płaskie, wiśniowe, gwiaździste

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu następuje odparowanie zmiany skórnej za pomocą lasera, który działa bardzo precyzyjnie i nie powoduje krwawienia.

Czas trwania

Od kilku do kilkunastu minut.

Znieczulenie

Miejscowe

Istotne wskazówki

Konieczność powtórzenia zabiegu

W zależności od stopnia zaawansowania zmiany.

Efekty po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić lekkie zaczerwienienie bądź obrzęk, jednak dolegliwości te powinny ustąpić w ciągu kilku dni. Przez kilka dni po zabiegu zaleca się unikać intensywnego wysiłku fizycznego. Przez miesiąc należy zrezygnować z solarium, sauny i gorących kąpieli. Okolica poddawana zabiegowi powinna być chroniona przed ekspozycją na słońce przez minimum dwa tygodnie po zabiegu (skóra powinna być chroniona filtrem spf 50).

Nasi lekarze dermatolodzy

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.