Zaznacz stronę
laserowe usuwanie naczyniaków

LASEROWE USUWANIE NACZYNIAKÓW
– i zaczerwienienia znikną ze skóry!

Naczyniaki (inaczej znamiona naczyniowe) to nieprawidłowo rozszerzone naczynia krwionośne. Najczęściej pojawiają się na skórze twarzy i na tułowiu, nieco rzadziej na kończynach dolnych bądź górnych. W większości przypadków przybierają łagodną postać i nie wymagają leczenia bądź usuwania, jednak czasami jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest ich usunięcie. Jednym ze sposobów eliminacji naczyniaków jest zabieg z użyciem lasera.

Dowiedz się więcej o laserze:

Laser PALOMAR Star Lux 500
l

Ważny początek

Wskazania

  • naczyniaki np. płaskie, wiśniowe, gwiaździste

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu następuje odparowanie zmiany skórnej za pomocą lasera, który działa bardzo precyzyjnie i nie powoduje krwawienia.

Czas trwania

Od kilku do kilkunastu minut.

Znieczulenie

Miejscowe

Z

Istotne wskazówki

Konieczność powtórzenia zabiegu

W zależności od stopnia zaawansowania zmiany.

Efekty po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić lekkie zaczerwienienie bądź obrzęk, jednak dolegliwości te powinny ustąpić w ciągu kilku dni. Przez kilka dni po zabiegu zaleca się unikać intensywnego wysiłku fizycznego. Przez miesiąc należy zrezygnować z solarium, sauny i gorących kąpieli. Okolica poddawana zabiegowi powinna być chroniona przed ekspozycją na słońce przez minimum dwa tygodnie po zabiegu (skóra powinna być chroniona filtrem spf 50).
s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.