Wypełniacze – naturalne odmłodzenie!

Naturalnie, że większość z nas chce zachować młody wygląd jak najdłużej. I to oczywiste, że chcemy stosować wtedy metody jak najbliższe naturze. Jedną z nich są wypełniacze  które będąc naturalną substancją występującą w naszym organizmie pomagają w nawilżeniu oraz utrzymaniu zdrowej objętości skóry. Preparaty te służą wypełnianiu bruzd oraz poprawiają kontur twarzy i ust.

Ponadto zwiększają objętość tkanki skórnej i ujędrniają twarz, nadając jej młodszy i naturalny wygląd. Specjaliści w Formmed Es zawsze dobierają zabieg do rodzaju skóry i jej kondycji. Zapraszamy do poznania najważniejszych informacji znajdującymi się poniżej.

www.znanylekarz.pl

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

   1. bruzdy nosowo-wargowe
   2. dolina łez-zagłębienie od wewnętrznego kącika oka do środkowej części policzka
   3. bruzdy „marionetki” czyli pionowe bruzdy od kątów ust w dół po obu stronach brody
   4. bruzdy palacza wokół ust

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu preparat wprowadzany jest za pomocą bardzo cienkiej igły w w głębsze warstwy skóry, w obszary zapadnięte, pomarszczone, wymagające korekty lub dotknięte bliznami. Preparat wiąże wodę i powiększa objętość danego obszaru skóry.

Czas trwania

W zależności od ilości nakłuć 15-20 minut

Znieczulenie

Godzinę przed zabiegiem na miejsce objęte iniekcją nakładany jest krem znieczulający.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do normalnych zajęć; do 72 godzin po może występować zaczerwienie, obrzęk, dyskomfort w miejscu wstrzyknięcia preparatu. Dla poprawy samopoczucia można przykładać zimne kompresy. Do dwóch dni po zabiegu należy unikać masowania obszarów objętych zabiegiem (w przypadku zabiegu na usta – unikać przez ten czas całowania) oraz intensywnego wysiłku i nagrzewania ciała.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Zabieg można powtórzyć po 9-12 miesiącach, kiedy substancje ulegną całkowitemu wchłonięciu

Efekty po zabiegu

Skóra po zabiegu jest elastyczna, jędrna i gładka. Efekty zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się do roku (decydują o tym wiek, miejsce i ilość podania preparatu, stan i kondycja skóry).

  1.  

Lekarze wykonujący zabiegi z użyciem wypełniaczy

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.