Wypełniacze – naturalne odmłodzenie!

Naturalnie, że większość z nas chce zachować młody wygląd jak najdłużej. I to oczywiste, że chcemy stosować wtedy metody jak najbliższe naturze. Jedną z nich są wypełniacze  które będąc naturalną substancją występującą w naszym organizmie pomagają w nawilżeniu oraz utrzymaniu zdrowej objętości skóry. Preparaty te służą wypełnianiu bruzd oraz poprawiają kontur twarzy i ust.

Ponadto zwiększają objętość tkanki skórnej i ujędrniają twarz, nadając jej młodszy i naturalny wygląd. Specjaliści w Formmed Es zawsze dobierają zabieg do rodzaju skóry i jej kondycji. Zapraszamy do poznania najważniejszych informacji znajdującymi się poniżej.

www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona. Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjentka - Edyta F.
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 lutego 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Pani doktor bardzo dobrze potrafi doradzić, słucha uważnie pacjenta, szuka rozwiazan w miarę możliwości medycznych. Czułam się zaopiekowana, poświęcono mi bardzo dużo czasu. To była bardzo dobra decyzja aby wybrać tego lekarza. Teraz nie mogę doczekać się operacji piersi.
Pacjentka - Paula
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
9 października 2021
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - wypełnienie bruzd marionetki i powiększenie ust. Bałam się sztucznego wyglądu, a efekt zabiegu naturalny i parę lat mniej. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam
Pacjentka - Joanna
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
31 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Serdecznie polecam Panią Doktor. W trakcie wizyty mój problem został szczegółowo omówiony, otrzymałam bardzo dokładne i przekazane w przystępny sposób informacje o zabiegu. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i rzeczowe podejście do problemu skutkowało bezzwłocznym umówieniem terminu operacji. Nie mam wątpliwości co do wyboru lekarza i...już nie mogę doczekać się efektów 🙂
Pacjent - KH
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii i opadających piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona (nie tak jak u innego lekarza, gdzie rozmiar był dobierany "na oko"). Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjent - Agnieszka B
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
7 lutego 2021
www.znanylekarz.pl
Do Pani Doktor trafiłem z problemem ginekomastii. Na konsultacji medycznej otrzymałem wszelkie informacje i byłem w pełni zdecydowany na zabieg bez jakichkolwiek obaw. Efekt zabiegu jest fantastyczny, opieka pooperacyjna w pełni profesjonalna. Nawet po opuszczeniu już szpitala w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt z Panią Doktor w razie jakichkolwiek obaw lub dolegliwości, których tez mimo nie łatwego zabiegu w moim przypadku praktycznie nie było a całość goiła się bardzo szybko. Od strony podejścia do pacjenta Pani Doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna oraz bardzo dba o dobro pacjenta. Jedyne czego mogę żałować to ze tak późno zdecydowałem się na wizytę u Pani Doktor.
Pacjent - Jakub F
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
21 listopada 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

   1. bruzdy nosowo-wargowe
   2. dolina łez-zagłębienie od wewnętrznego kącika oka do środkowej części policzka
   3. bruzdy „marionetki” czyli pionowe bruzdy od kątów ust w dół po obu stronach brody
   4. bruzdy palacza wokół ust

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu preparat wprowadzany jest za pomocą bardzo cienkiej igły w w głębsze warstwy skóry, w obszary zapadnięte, pomarszczone, wymagające korekty lub dotknięte bliznami. Preparat wiąże wodę i powiększa objętość danego obszaru skóry.

Czas trwania

W zależności od ilości nakłuć 15-20 minut

Znieczulenie

Godzinę przed zabiegiem na miejsce objęte iniekcją nakładany jest krem znieczulający.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do normalnych zajęć; do 72 godzin po może występować zaczerwienie, obrzęk, dyskomfort w miejscu wstrzyknięcia preparatu. Dla poprawy samopoczucia można przykładać zimne kompresy. Do dwóch dni po zabiegu należy unikać masowania obszarów objętych zabiegiem (w przypadku zabiegu na usta – unikać przez ten czas całowania) oraz intensywnego wysiłku i nagrzewania ciała.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Zabieg można powtórzyć po 9-12 miesiącach, kiedy substancje ulegną całkowitemu wchłonięciu

Efekty po zabiegu

Skóra po zabiegu jest elastyczna, jędrna i gładka. Efekty zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się do roku (decydują o tym wiek, miejsce i ilość podania preparatu, stan i kondycja skóry).

  1.  

Lekarze wykonujący zabiegi z użyciem wypełniaczy

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.