Mezoterapia osocze bogatopłytkowe na włosy - to naprawdę działa!

Mezoterapia – osocze bogatopłytkowe na włosy hamuje proces łysienia i wzmacnia włosy.

Utrata włosów jest niewątpliwie problemem z którym trudno się pogodzić. Dlatego ustalenie przyczyny wypadania włosów to pierwszorzędna sprawa.

Na podstawie diagnozy lekarz może dobrać indywidualną formę leczenia. W przypadku łysienia typu plackowatego, androgennego a także słabych i przetłuszczających się włosów doskonałym rozwiązaniem jest zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego. 

Jest to zabieg podczas którego przygotowane w odpowiedni sposób osocze podaje się w owłosioną skórę głowy. Skoncentrowane osocze zawiera czynniki wzrostu stymulując tym samym większą aktywność mieszków włosowych. 

osocze bogatopłytkowe na włosy

Terapia z użyciem osocza powoduje, że proces wypadania włosów zostaje zahamowany, natomiast nowe włosy są mocniejsze i gęstsze.

Jeżeli potrzebujesz zasięgnąć więcej informacji na temat zabiegu mezoterapia osoczem bogatopłytkowym na włosy zapraszamy na osobistą konsultację z lekarzem specjalizującym się w wykonywaniu zabiegów z użyciem osocza bogatopłytkowego.

www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona. Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjentka - Edyta F.
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 lutego 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Pani doktor bardzo dobrze potrafi doradzić, słucha uważnie pacjenta, szuka rozwiazan w miarę możliwości medycznych. Czułam się zaopiekowana, poświęcono mi bardzo dużo czasu. To była bardzo dobra decyzja aby wybrać tego lekarza. Teraz nie mogę doczekać się operacji piersi.
Pacjentka - Paula
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
9 października 2021
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - wypełnienie bruzd marionetki i powiększenie ust. Bałam się sztucznego wyglądu, a efekt zabiegu naturalny i parę lat mniej. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam
Pacjentka - Joanna
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
31 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Serdecznie polecam Panią Doktor. W trakcie wizyty mój problem został szczegółowo omówiony, otrzymałam bardzo dokładne i przekazane w przystępny sposób informacje o zabiegu. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i rzeczowe podejście do problemu skutkowało bezzwłocznym umówieniem terminu operacji. Nie mam wątpliwości co do wyboru lekarza i...już nie mogę doczekać się efektów 🙂
Pacjent - KH
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii i opadających piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona (nie tak jak u innego lekarza, gdzie rozmiar był dobierany "na oko"). Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjent - Agnieszka B
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
7 lutego 2021
www.znanylekarz.pl
Do Pani Doktor trafiłem z problemem ginekomastii. Na konsultacji medycznej otrzymałem wszelkie informacje i byłem w pełni zdecydowany na zabieg bez jakichkolwiek obaw. Efekt zabiegu jest fantastyczny, opieka pooperacyjna w pełni profesjonalna. Nawet po opuszczeniu już szpitala w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt z Panią Doktor w razie jakichkolwiek obaw lub dolegliwości, których tez mimo nie łatwego zabiegu w moim przypadku praktycznie nie było a całość goiła się bardzo szybko. Od strony podejścia do pacjenta Pani Doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna oraz bardzo dba o dobro pacjenta. Jedyne czego mogę żałować to ze tak późno zdecydowałem się na wizytę u Pani Doktor.
Pacjent - Jakub F
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
21 listopada 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania – mezoterapia osocze bogatopłytkowe na włosy
   1. łysienie typu androgennego
   2. łysienie typu żeńskiego
   3. słaba jakość włosów

Przeciwwskazania i zalecenia

   1. choroby krwi
   2. nowotwór
   3. ciąża, karmienie piersią
   4. czynna opryszczka
   5. 10 dni przed zabiegiem nie wolno przyjmować Aspiryny oraz innych leków zmniejszających krzepliwość krwi
   6. włosy do zabiegu muszą być umyte jednak nie należy stosować żadnych kosmetyków np. odżywek, lakierów itp.

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu – mezoterapia osocze bogatopłytkowe na włosy

Pielęgniarka pobiera od Pacjenta odpowiednią ilość krwi ( jedną lub dwie probówki), które następnie umieszcza w specjalnej wirówce i za pomocą odpowiedniego programu odwirowuje osocze bogatopłytkowe od krwinek czerwonych. Tak przygotowane osocze pobierane jest do strzykawki i podawane przez lekarza w skórę głowy, w miejsca gdzie przerzedzenie włosów jest największe, w odstępach 2-3 cm.

Czas trwania

Zabieg w trakcie którego stosujemy osocze bogatopłytkowe na włosy trwa około 20 minut.

Znieczulenie

Nie stosuje się znieczulenia gdyż zabieg nie jest bolesny.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja – mezoterapia osocze bogatopłytkowe na włosy

Pacjent po zabiegu może od razu wrócić do codziennych czynności. Zaleca się nie stosować preparatów na skórę głowy przez jeden dzień po zabiegu. Głowę można umyć następnego dnia.

Konieczność powtórzenia zabiegu

W przypadku zastosowania osocza bogatopłytkowego na włosy zalecana jest seria zabiegów ustalana indywidualnie na pierwszej wizycie konsultacyjnej z lekarzem. Przeważnie jest to seria 5-6 zabiegów w odstępach miesięcznych.

Efekty zabiegu

Po zabiegach z użyciem osocza bogatopłytkowego na skórę głowy pierwszym widocznym efektem jest zahamowanie utraty włosów. Po serii zalecanych zabiegów można zauważyć nowe włosy, które są grubsze i mocniejsze. Dodatkowym plusem zabiegu jest regulacja wydzielania serum co oznacza, że włosy mniej się przetłuszczają.

Lekarze wykonujący mezoterapię - osocze bogatopłytkowe na włosy

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.