Mezoterapia kolagenowa Linerase – jędrna, sprężysta i zregenerowana skóra

Mezoterapia kolagenowa Linerase. Skutkiem procesu starzenia się skóry jest spadek jej elastyczności, pojawienie się zmarszczek grawitacyjnych oraz zmiany w owalu twarzy.  Jednym z najnowszych rozwiązań walki z czasem jest uzupełnienie zasobów kolagenu w skórze, który jest jej budulcem, za pomocą preparatu Linerase. 

Zawarty w nim atelokolagen typu I zarejestrowany jest jako materiał medyczny, w związku z czym może być podawany jedynie przez przeszkolonego lekarza. Nie wywołuje skutków ubocznych ani też reakcji alergicznych więc jest całkowicie bezpieczny.

Jest to preparat silnie stymulujący produkcję  kolagenu typu III- odpowiedzialnego za sprężystość i jędrność skóry. Twarz zyskuje młodszy i świeży wygląd.

www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona. Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjentka - Edyta F.
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 lutego 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Pani doktor bardzo dobrze potrafi doradzić, słucha uważnie pacjenta, szuka rozwiazan w miarę możliwości medycznych. Czułam się zaopiekowana, poświęcono mi bardzo dużo czasu. To była bardzo dobra decyzja aby wybrać tego lekarza. Teraz nie mogę doczekać się operacji piersi.
Pacjentka - Paula
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
9 października 2021
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - wypełnienie bruzd marionetki i powiększenie ust. Bałam się sztucznego wyglądu, a efekt zabiegu naturalny i parę lat mniej. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam
Pacjentka - Joanna
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
31 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Serdecznie polecam Panią Doktor. W trakcie wizyty mój problem został szczegółowo omówiony, otrzymałam bardzo dokładne i przekazane w przystępny sposób informacje o zabiegu. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i rzeczowe podejście do problemu skutkowało bezzwłocznym umówieniem terminu operacji. Nie mam wątpliwości co do wyboru lekarza i...już nie mogę doczekać się efektów 🙂
Pacjent - KH
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii i opadających piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona (nie tak jak u innego lekarza, gdzie rozmiar był dobierany "na oko"). Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjent - Agnieszka B
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
7 lutego 2021
www.znanylekarz.pl
Do Pani Doktor trafiłem z problemem ginekomastii. Na konsultacji medycznej otrzymałem wszelkie informacje i byłem w pełni zdecydowany na zabieg bez jakichkolwiek obaw. Efekt zabiegu jest fantastyczny, opieka pooperacyjna w pełni profesjonalna. Nawet po opuszczeniu już szpitala w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt z Panią Doktor w razie jakichkolwiek obaw lub dolegliwości, których tez mimo nie łatwego zabiegu w moim przypadku praktycznie nie było a całość goiła się bardzo szybko. Od strony podejścia do pacjenta Pani Doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna oraz bardzo dba o dobro pacjenta. Jedyne czego mogę żałować to ze tak późno zdecydowałem się na wizytę u Pani Doktor.
Pacjent - Jakub F
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
21 listopada 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania – mezoterapia kolagenowa

   1. zmarszczki na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach
   2. blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pourazowe
   3. rozstępy
   4. wiotka i zniszczona skóra twarzy i ciała
   5. ubytki skórne
   6. utrata elastyczności i jędrności skóry

Przeciwwskazania

   1. infekcja
   2. stan zapalny
   3. ciąża i okres karmienia piersią

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu – mezoterapia kolagenowa

Pierwszym krokiem przy zabiegu – mezoterapia kolagenowa Linerase jest nałożenie kremu znieczulającego. Sam pPreparat podawany jest w formie iniekcji co 2-3cm. Ilość nakłuć jest zdecydowanie mniejsza niż przy większości mezoterapii, co skraca czas zabiegu.

Czas trwania

czas zabiegu zależny jest od wielkości obszaru skóry poddawanej zabiegowi-ok.30-40 min.

Znieczulenie

stosowana jest maść znieczulająca

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja – mezoterapia kolagenowa

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i obrzmiała. U osób ze skłonnością do zasinień mogą się one pojawić w miejscach wkłuć. Wszelkie dolegliwości znikają samoistnie w ciągu 7 dni.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Zalecana jest seria 4 zabiegów w odstępie 2 tygodni.

Efekty po zabiegu

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są już po ok.10 dniach. Natomiast pełny efekt czyli gładka, sprężysta i napięta skóra, widoczny jest po wykonaniu serii zabiegów.

Pacjenci, którzy chcą powtórzyć zabieg
lub kontynuować zabiegi

0%

Pacjenci, którzy polecają
zabiegi swoim znajomym

0%

Lekarze wykonujący zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.