Zaznacz stronę

stomatologia estetyczna

 

Esencja zdrowego uśmiechu

 

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Zdrowa jama ustna to zadbana jama ustna. Dlatego w Formmed Es kładziemy taki sam nacisk na leczenie, jak i stomatologię estetyczną. Nasi specjaliści pracują na najlepszym sprzęcie oraz stosują najnowsze metody, dzięki którym będziesz się cieszyć zdrowym i pięknym uśmiechem. Stomatologia estetyczna.

Zapraszamy do nas!

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA


3 KROKI DO PIĘKNA I ZDROWIA

Konsultacja i kwalifikacja do zabiegu

Zazwyczaj zabiegi stomatologiczne wykonujemy już podczas pierwszej wizyty kontrolnej, po kwalifikacji specjalisty. Są jednak takie zabiegi, które wymagają przygotowania, wtedy na pierwszej wizycie lekarz opracuje z Tobą plan leczenia i da wskazówki jak przygotować się do kolejnych jego etapów.

Zabieg

Wszystkie zabiegi wykonujemy z użyciem najnowszego sprzętu, z całkowicie bezpiecznych warunkach. Stosujemy znieczulenia zgodne z zaleceniami specjalisty i dostosowane do oczekiwań pacjentów.

Opieka po zabiegu

Po zabiegu otrzymasz od nas indywidualne wskazówki postępowania. Pamiętaj jednak, że zdrowe zęby i piękny uśmiech trzeba pielęgnować. Dlatego wskazane są wizyty kontrolne u stomatologa co pół roku.


Nasi lekarze

lek. stom. Gustaw Baranowski

chirurg stomatologiczny, implantolog

dr n. med. Andrzej Brudnicki

specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantologii

dr Dorota Świątek

specjalista ortodoncji

lek. dent. Sara Jasen

stomatolog, stomatolog dziecięcy

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.