Stomatologia estetyczna

Zdrowa jama ustna to zadbana jama ustna. Dlatego w Formmed Es kładziemy taki sam nacisk na leczenie, jak i stomatologię estetyczną. Nasi specjaliści pracują na najlepszym sprzęcie oraz stosują najnowsze metody, dzięki którym będziesz się cieszyć zdrowym i pięknym uśmiechem. Stomatologia estetyczna.

Zapraszamy do nas!

 

www.znanylekarz.pl
Uwielbiam Pana Doktora miłością bezwarunkową od prawie 20 lat. Poznaliśmy się jeszcze jak pracował w Ursusie. Byłam bardzo trudnym przypadkiem, z zaawansowanym stadium choroby zębów po wielu latach unikania stomatologów, że skrajną dentofobią. Ogarnął tematy, uratował mnie. I tak ratuje przez lata. Najlepszy w swoim fachu ale również cudowny człowiek. Nigdy do innego już nie pójdę.
Pacjentka - Beata Ż
lek. stom. Gustaw Baranowski
21 września 2022
www.znanylekarz.pl
Pan Doktor to kompetentny i doświadczony Chirurg stomatologiczny. Miałem usuwaną siódemkę wszystko odbyło się bez bólu i strachu w miłej atmosferze. Uprzejmy, wyrozumiały i cierpliwy profesjonalista w każdym calu. Godny polecenia.
Pacjentka - Jarosław
lek. stom. Gustaw Baranowski
21 listopada 2019
www.rankinglekarzy.pl
świetny chirurg szczękowo- twarzowy! polecam wszystkim, doskonała opieka chirurgiczna, podejście profesjonalisty. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, z ogromną wiedzą i zapałem. Efekty rewelacyjne, podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, przyjmuje w IMiD oraz m.in. w prywatnej klinice Formmed. Polecam wszystkim.
Pacjent
lek. stom. Gustaw Baranowski

3 kroki do piękna i zdrowia

Konsultacja i kwalifikacja do zabiegu

Zazwyczaj zabiegi stomatologiczne wykonujemy już podczas pierwszej wizyty kontrolnej, po kwalifikacji specjalisty. Są jednak takie zabiegi, które wymagają przygotowania, wtedy na pierwszej wizycie lekarz opracuje z Tobą plan leczenia i da wskazówki jak przygotować się do kolejnych jego etapów.

Zabieg

Wszystkie zabiegi wykonujemy z użyciem najnowszego sprzętu, z całkowicie bezpiecznych warunkach. Stosujemy znieczulenia zgodne z zaleceniami specjalisty i dostosowane do oczekiwań pacjentów.

Opieka po zabiegu

Po zabiegu otrzymasz od nas indywidualne wskazówki postępowania. Pamiętaj jednak, że zdrowe zęby i piękny uśmiech trzeba pielęgnować. Dlatego wskazane są wizyty kontrolne u stomatologa co pół roku.

Nasi lekarze stomatolodzy, ortodonci, implantolodzy

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.