STOMATOLOG – podaruje zdrowy uśmiech !

Stomatologia zachowawcza – to profilaktyka i leczenie próchnicy. Przyczyną powstawania próchnicy może być: zaniedbanie higieny osobistej, działalność szkodliwych bakterii oraz niewłaściwa dieta. Nieleczona próchnica może doprowadzić nawet do utraty zębów. Często zdarza się, że proces próchnicowy jest na tyle zaawansowany, że same zabiegi stomatologii zachowawczej już nie wystarczają. Dlatego też dzięki współczesnej endodoncji – nasi lekarze ratują zęby wszelkimi dostępnymi metodami, nie dopuszczając w ten sposób do ich utraty.

Leczenie może dotyczyć też przebarwień oraz uszkodzeń zębów powstałych na skutek urazów. Stomatologia zachowawcza wykorzystuje takie zabiegi jak: leczenie próchnicy zębów, odbudowa tkanek zęba materiałami światłoutwardzalnymi (wypełnienia) oraz leczenie endodontyczne (kanałowe).

Stosujemy najlepsze materiały (np. implanty) oraz nowoczesne narzędzia do stomatologii i protetyki.

Stomatologia zachowawcza obejmuje zabiegi z zakresu:

   1. Stomatologii dla dzieci i dorosłych
   2. Pedodoncji
   3. Endodoncji
   4. Profilaktyki
   5. Chirurgii stomatologicznej
www.znanylekarz.pl
Pani doktor godna polecenia. Miła, empatyczna, a przede wszystkim skuteczna. Wspaniały specjalista dokładnie zbada, wszystko wytłumaczy o przebiegu leczenia, i przede wszystkim wysłucha, odpowie na wszystkie pytania. Sprzęt na wysokim poziomie. Pani pielęgniarka to dusza nie człowiek, Panie w rejestracji przemile i pomocne. Ogólnie więcej bym sobie życzyła i takich specjalistów i takich klinik w Sochaczewie, których niestety brak, gdzie tak jest przyjmowany pacjent i nie ma reguły czy na NFZ czy prywatnie tam nikt nie zerka na zegarek kiedy pacjent wyjdzie.
Pacjentka - Jola
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
5 grudnia 2022
www.znanylekarz.pl
Zawsze skuteczna diagnoza i leczenie. Usunięcie kurzajek załatwione przy pierwszej wizycie. Polecam wszystkim
Pacjentka - AB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem pacjentem od kilku lat. Pani doktor wykryła u mnie zmiany skórne grożące poważną chorobą. Dzięki niej jestem zdrowy i co roku odwiedzam jej gabinet. w badaniu zawsze jest dociekliwa i wyjaśnia wszelkie swoje spostrzeżenia. Daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju co do dalszego leczenia.
Pacjent - MarekB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

   1. blizny potrądzikowe
   2. przebarwienie skóry
   3. rozszerzone pory skóry

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Promienie lasera frakcyjnego mikroskopijnie uszkadzają skórę poprzez jej punktowe nagrzewanie, co powoduje wytwarzanie się kolagenu. Otwarte pory ulegają obkurczeniu co sprawia, że skóra wygląda zdrowiej.

Czas trwania

Od kilkunastu minut, w zależności od powierzchni zabiegu

Znieczulenie

 

Miejscowe/krem znieczulający

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

W miejscach ukłuć laserem może pojawić się przyciemnienie skóry, które ustępuje w ciągu kilku dni. Następuje wówczas powierzchowne złuszczanie naskórka, które jest naturalnym efektem procesu odnowy.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Ustalana jest indywidualnie.

Lekarze wykonujący zabiegi

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.