Zaznacz stronę
fotoodmładzanie

FOTOODMŁADZANIE
– światło dla pięknej skóry!

Nie od dziś wiadomo, że potrzebujemy światła, aby być szczęśliwymi. Podobnie czuje nasza skóra! To z myślą o niej został stworzony zabieg fotoodmładzania.

Energia świetlna skierowana na wybraną część ciała sprawia, że przebarwiona skóra odzyskuje jednolity, zdrowy koloryt, a głębsze warstwy skóry zostają pobudzone do produkcji kolagenu. Dzięki temu skóra staje się zdrowsza, jędrniejsza i lepiej odżywiona. Zapraszamy na ten nieinwazyjny zabieg do Formmed Es.

Dowiedz się więcej o laserze:

Laser PALOMAR
l

Ważny początek

Wskazania

  • posłoneczne zmiany pigmentowe
  • piegi
  • przebarwienia potrądzikowe
  • płytkie zmarszczki
  • zmiany sprężystości skóry
  • rozszerzone pory
  • niejednorodny koloryt skóry
  • rumień
  • trądzik różowaty

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

W trakcie zabiegu energia światła emitowana przez laser skierowana zostaje na wybrany fragment ciała, jest pochłaniana przez przebarwione fragmenty skóry. Następnie przebarwienia zostają zniszczone, bez naruszenia tkanek sąsiadujących. Światło całkowicie likwiduje przebarwienia. Zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Czas trwania

Od kilku minut do godziny

Z

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Plamy bezpośrednio po zabiegu przyciemniają się, stają się bardziej wypukłe. Następnie po kilku dniach złuszczają się lub rozjaśniają w przypadku zmian naczyniowych i całkowicie bledną. Proces gojenia trwa do dwóch tygodni, a proces całkowitej regeneracji skóry do kliku tygodni.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Seria od 1 do 3 zabiegów, w zależności od stanu skóry i wieku pacjenta; zabiegi wykonywane w odstępach 4-6 tygodniowych.

Efekty po zabiegu

Skóra zyskuje ujednolicony koloryt, zlikwidowane są zmiany naczyniowe
i przebarwienia. Poprawia się elastyczność skóry.

 

Lekarze wykonujący laserowy zabieg fotoodmładzania

dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik

specjalista dermatologii, patomorfologii, lekarz medycyny estetycznej

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.