Fotoodmładzanie – światło dla pięknej skóry!

Nie od dziś wiadomo, że potrzebujemy światła, aby być szczęśliwymi. Podobnie czuje nasza skóra! To z myślą o niej został stworzony zabieg fotoodmładzania.

Energia świetlna skierowana na wybraną część ciała sprawia, że przebarwiona skóra odzyskuje jednolity, zdrowy koloryt, a głębsze warstwy skóry zostają pobudzone do produkcji kolagenu. Dzięki temu skóra staje się zdrowsza, jędrniejsza i lepiej odżywiona. Zapraszamy na ten nieinwazyjny zabieg do Formmed Es.

Dowiedz się więcej o laserze:

www.znanylekarz.pl
Pani doktor godna polecenia. Miła, empatyczna, a przede wszystkim skuteczna. Wspaniały specjalista dokładnie zbada, wszystko wytłumaczy o przebiegu leczenia, i przede wszystkim wysłucha, odpowie na wszystkie pytania. Sprzęt na wysokim poziomie. Pani pielęgniarka to dusza nie człowiek, Panie w rejestracji przemile i pomocne. Ogólnie więcej bym sobie życzyła i takich specjalistów i takich klinik w Sochaczewie, których niestety brak, gdzie tak jest przyjmowany pacjent i nie ma reguły czy na NFZ czy prywatnie tam nikt nie zerka na zegarek kiedy pacjent wyjdzie.
Pacjentka - Jola
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
5 grudnia 2022
www.znanylekarz.pl
Zawsze skuteczna diagnoza i leczenie. Usunięcie kurzajek załatwione przy pierwszej wizycie. Polecam wszystkim
Pacjentka - AB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem pacjentem od kilku lat. Pani doktor wykryła u mnie zmiany skórne grożące poważną chorobą. Dzięki niej jestem zdrowy i co roku odwiedzam jej gabinet. w badaniu zawsze jest dociekliwa i wyjaśnia wszelkie swoje spostrzeżenia. Daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju co do dalszego leczenia.
Pacjent - MarekB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

   1. posłoneczne zmiany pigmentowe
   2. piegi
   3. przebarwienia potrądzikowe
   4. płytkie zmarszczki
   5. zmiany sprężystości skóry
   6. rozszerzone pory
   7. niejednorodny koloryt skóry
   8. rumień
   9. trądzik różowaty

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

W trakcie zabiegu energia światła emitowana przez laser skierowana zostaje na wybrany fragment ciała, jest pochłaniana przez przebarwione fragmenty skóry. Następnie przebarwienia zostają zniszczone, bez naruszenia tkanek sąsiadujących. Światło całkowicie likwiduje przebarwienia. Zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Czas trwania

Od kilku minut do godziny.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Plamy bezpośrednio po zabiegu przyciemniają się, stają się bardziej wypukłe. Następnie po kilku dniach złuszczają się lub rozjaśniają w przypadku zmian naczyniowych i całkowicie bledną. Proces gojenia trwa do dwóch tygodni, a proces całkowitej regeneracji skóry do kliku tygodni.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Seria od 1 do 3 zabiegów, w zależności od stanu skóry i wieku pacjenta; zabiegi wykonywane w odstępach 4-6 tygodniowych.

Efekty po zabiegu

Skóra zyskuje ujednolicony koloryt, zlikwidowane są zmiany naczyniowe 
i przebarwienia. Poprawia się elastyczność skóry.

Pacjenci, którzy chcą powtórzyć zabieg
lub kontynuować zabiegi

0%

Pacjenci, którzy polecają
zabiegi swoim znajomym

0%

Lekarze wykonujący laserowy zabieg fotoodmładzania

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.