Większości z nas zależy na tym, aby zachować jak najlepszą kondycję ciała jak najdłużej. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Chcemy cieszyć się nie tylko sprawnością, ale również zdrowym stanem naszej skóry.

Z myślą o tych pacjentach w ofercie Formmed Es znajdują się zabiegi wykorzystujące nowoczesny laser PALOMAR STAR LUX 500. Urządzenie ma szerokie zastosowanie w zabiegach dermatologicznych i z zakresu medycyny estetycznej. Urządzenie współpracuje z wieloma tzw. głowicami, które emitują określony rodzaj światła.  Dzięki temu laser nie tylko leczy (pomaga m.in. w redukcji naczynek oraz przebarwień powstałych wskutek działania promieniowania słonecznego), ale również odnawia i uelastycznia skórę twarzy, dekoltu, ramion i dłoni. Laser ma także zastosowanie w trwałej depilacji.

Pacjentki i Pacjentów zapraszamy na konsultacje do naszej Kliniki oraz do poznania szczegółów zabiegu zamieszczonych poniżej.

LASER PALOMAR STAR LUX 500 – piękna ona, przystojny on!

laser PALOMAR STAR LUX 500-formmedes
www.znanylekarz.pl
Pani doktor godna polecenia. Miła, empatyczna, a przede wszystkim skuteczna. Wspaniały specjalista dokładnie zbada, wszystko wytłumaczy o przebiegu leczenia, i przede wszystkim wysłucha, odpowie na wszystkie pytania. Sprzęt na wysokim poziomie. Pani pielęgniarka to dusza nie człowiek, Panie w rejestracji przemile i pomocne. Ogólnie więcej bym sobie życzyła i takich specjalistów i takich klinik w Sochaczewie, których niestety brak, gdzie tak jest przyjmowany pacjent i nie ma reguły czy na NFZ czy prywatnie tam nikt nie zerka na zegarek kiedy pacjent wyjdzie.
Pacjentka - Jola
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
5 grudnia 2022
www.znanylekarz.pl
Zawsze skuteczna diagnoza i leczenie. Usunięcie kurzajek załatwione przy pierwszej wizycie. Polecam wszystkim
Pacjentka - AB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem pacjentem od kilku lat. Pani doktor wykryła u mnie zmiany skórne grożące poważną chorobą. Dzięki niej jestem zdrowy i co roku odwiedzam jej gabinet. w badaniu zawsze jest dociekliwa i wyjaśnia wszelkie swoje spostrzeżenia. Daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju co do dalszego leczenia.
Pacjent - MarekB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

   1. rozstępy skórne
   2. blizny po operacjach, urazach, oparzeniach czy trądziku
   3. skóra wymagająca odmłodzenia
   4. przebarwienia na skórze
   5. plamy starcze
   6. zaczerwienienia na policzkach, czole, brodzie, szyi i dekolcie
   7. rozszerzone naczynka
   8. naczyniaki rubinowe
   9. naczyniaki płaskie
   10. owłosienie na wszystkich typach skóry: jasnej, ciemniejszej i opalonej.

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu głowica lasera emituje wiązkę światła pochłanianą przez pigment i hemoglobinę w okolicy poddawanej zabiegowi. Powoduje to proces resorpcji; w przypadku zabiegów dedykowanych owłosieniu światło emitowane jest w pigment w mieszku włosa, wytwarza się ciepło, które trwale uszkadza komórkę odpowiedzialną za wzrost włosa. Jeden zabieg niszczy około 50% owłosienia. Zabieg polega na użyciu energii w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej.

Czas trwania

w zależności od rozległości obszaru poddawanego zabiegowi

Znieczulenie

Bez znieczulenia. Ewentualnie tabletki przeciwbólowe przed zabiegiem.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Czasami w miejscu zabiegu utrzymuje się rumień lub obrzęk – do około 2 dni. Pacjent bezpośrednio po zabiegu wraca do wykonywania swoich codziennych czynności. Oznaki zabiegu znikają całkowicie po około 2 tygodniach.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Ustalana indywidualnie. W przypadku depilacji zabieg należy powtórzyć po około miesiącu.

Efekty po zabiegu

Szybki i bezpieczny sposób na całkowitą redukcję zmian barwnikowych i naczyniowych oraz redukcję owłosienia przy wszystkich typach skóry.

Nasi lekarze dermatolodzy

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.