Zaznacz stronę

LASER PALOMAR STAR LUX 500
– piękna ona, przystojny on!

Większości z nas zależy na tym, aby zachować jak najlepszą kondycję ciała jak najdłużej. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Chcemy cieszyć się nie tylko sprawnością, ale również zdrowym stanem naszej skóry.

Z myślą o tych pacjentach w ofercie Formmed Es znajdują się zabiegi wykorzystujące nowoczesny laser PALOMAR STAR LUX 500. Urządzenie ma szerokie zastosowanie w zabiegach dermatologicznych i z zakresu medycyny estetycznej. Urządzenie współpracuje z wieloma tzw. głowicami, które emitują określony rodzaj światła.  Dzięki temu laser nie tylko leczy (pomaga m.in. w redukcji naczynek oraz przebarwień powstałych wskutek działania promieniowania słonecznego), ale również odnawia i uelastycznia skórę twarzy, dekoltu, ramion i dłoni. Laser ma także zastosowanie w trwałej depilacji.

Pacjentki i Pacjentów zapraszamy na konsultacje do naszej Kliniki oraz do poznania szczegółów zabiegu zamieszczonych poniżej.

l

Ważny początek

Wskazania

  • rozstępy skórne
  • blizny po operacjach, urazach, oparzeniach czy trądziku
  • skóra wymagająca odmłodzenia
  • przebarwienia na skórze
  • plamy starcze
  • zaczerwienienia na policzkach, czole, brodzie, szyi i dekolcie
  • rozszerzone naczynka
  • naczyniaki rubinowe
  • naczyniaki płaskie
  • owłosienie na wszystkich typach skóry: jasnej, ciemniejszej i opalonej.

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu głowica lasera emituje wiązkę światła pochłanianą przez pigment i hemoglobinę w okolicy poddawanej zabiegowi. Powoduje to proces resorpcji; w przypadku zabiegów dedykowanych owłosieniu światło emitowane jest w pigment w mieszku włosa, wytwarza się ciepło, które trwale uszkadza komórkę odpowiedzialną za wzrost włosa. Jeden zabieg niszczy około 50% owłosienia. Zabieg polega na użyciu energii w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej.

Czas trwania

w zależności od rozległości obszaru poddawanego zabiegowi

Znieczulenie

Bez znieczulenia. Ewentualnie tabletki przeciwbólowe przed zabiegiem.

 

Z

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Czasami w miejscu zabiegu utrzymuje się rumień lub obrzęk – do około 2 dni. Pacjent bezpośrednio po zabiegu wraca do wykonywania swoich codziennych czynności. Oznaki zabiegu znikają całkowicie po około 2 tygodniach.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Ustalana indywidualnie. W przypadku depilacji zabieg należy powtórzyć po około miesiącu.

Efekty po zabiegu

Szybki i bezpieczny sposób na całkowitą redukcję zmian barwnikowych i naczyniowych oraz redukcję owłosienia przy wszystkich typach skóry.

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.