ICON – Leczenie próchnicy bez borowania !

Icon? Koniec ze strachem przed wizytą u stomatologa. Dzięki nowej metodzie leczenie wczesnej fazy próchnicy odbywa się bez borowania i bez naruszania zdrowej tkanki zęba. Bakterie powodujące próchnicę produkują kwasy, które rozpuszczają minerały szkliwa do tego stopnia, że w strukturze szkliwa tworzy się system porów. Taka demineralizacja osłabia twarde tkanki zęba doprowadzając do pęknięć. Pierwsze objawy próchnicy to:  białe, żółte lub brązowo – czarne plamki naruszające estetyczny wygląd zębów. Iconpierwszy na świecie infiltrant próchnicy – wypełnia system porów stabilizując w ten sposób twarde tkanki zęba. Plamki znikną lub staną się zdecydowanie mniej widoczne natychmiast po zabiegu podczas tylko jednej wizyty. Rezultaty międzynarodowych badań potwierdzają skuteczność infiltracji próchnicy.

www.znanylekarz.pl
Pani doktor godna polecenia. Miła, empatyczna, a przede wszystkim skuteczna. Wspaniały specjalista dokładnie zbada, wszystko wytłumaczy o przebiegu leczenia, i przede wszystkim wysłucha, odpowie na wszystkie pytania. Sprzęt na wysokim poziomie. Pani pielęgniarka to dusza nie człowiek, Panie w rejestracji przemile i pomocne. Ogólnie więcej bym sobie życzyła i takich specjalistów i takich klinik w Sochaczewie, których niestety brak, gdzie tak jest przyjmowany pacjent i nie ma reguły czy na NFZ czy prywatnie tam nikt nie zerka na zegarek kiedy pacjent wyjdzie.
Pacjentka - Jola
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
5 grudnia 2022
www.znanylekarz.pl
Zawsze skuteczna diagnoza i leczenie. Usunięcie kurzajek załatwione przy pierwszej wizycie. Polecam wszystkim
Pacjentka - AB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem pacjentem od kilku lat. Pani doktor wykryła u mnie zmiany skórne grożące poważną chorobą. Dzięki niej jestem zdrowy i co roku odwiedzam jej gabinet. w badaniu zawsze jest dociekliwa i wyjaśnia wszelkie swoje spostrzeżenia. Daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju co do dalszego leczenia.
Pacjent - MarekB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

      1. początkowa faza próchnicy
      2. przebarwienia po zdjęciu zamków ortodontycznych

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Powierzchnia zęba, która nosi znamiona próchnicy na początku poddawana jest zabiegowi usunięcia zewnętrznej warstwy szkliwa, aby następnie lekarz mógł zaaplikować żel zawierający kwas solny, co spowoduje odsłonięcie porów. Kolejnym etapem jest osuszenie powierzchni zęba i nałożenie za pomocą aplikatora płynnej żywicy Icon. Preparat wypełnia zmiany próchnicowe po czym twardnieje co zapobiega dalszej penetracji zęba.

Czas trwania

czas trwania zabiegu zależny jest od ilości i wielkości zmian próchniczych (jedna zmiana trwa mniej więcej 20 minut)

Znieczulenie

leczenie próchnicy bez borowania preparatem Icon jest bezbolesne

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

wskazane jest stosowanie białej diety przez 1 dzień po zabiegu

Konieczność powtórzenia zabiegu

efekt zabiegu widoczny jest po pierwszym zabiegu i trzeba go powtarzać, rozwój próchnicy zostaje zahamowany

Zabieg - ICON - PRZED i PO

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.