Powiększenie piersi – więcej powodów do zadowolenia!

Powiększenie piersi skutkuje odzyskaniem pewności siebie.

Najważniejsze to czuć się dobrze ze swoją kobiecością. Dlatego w Formmed Es przykładamy szczególną wagę do zabiegów skierowanych do Pań. Powiększanie piersi to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej. Zabieg powiększenia piersi może być wykonany przy użyciu implantów ( anatomiczne lub okrągłe), które umieszczane są bezpośrednio pod gruczołem piersiowym lub pod mięśniem.

Wszystkie Panie zainteresowane zabiegiem zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami umieszczonymi poniżej.

powiększenie piersi
www.znanylekarz.pl

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Potrzebne badania – powiększenie piersi
   1. grupa krwi (potwierdzona)
   2. morfologia (HGB,Ht,RBC,WBC,PLT)
   3. elektrolity: Na (sód), K (potas)
   4. poziom glukozy na czczo
   5. APTT i INR (układ krzepnięcia)
   6. kreatynina
   7. badanie ogólne moczu
   8. Antygen HBS, HCV, HIV
   9. RTG klatki piersiowej
   10. EKG
   11. USG piersi

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu – powiększenie piersi

W trakcie zabiegu powiększenia piersi implant najczęściej wprowadza się z małego cięcia w fałdzie podpiersiowym. Cięcia wokół otoczki brodawki lub pachowe stosowane są rzadziej. Alternatywną metodą powiększania piersi jest przeszczep tkanki tłuszczowej pobranej np. z okolicy brzucha.

Czas trwania

Zabieg powiększenia piersi trwa około 2h.

Znieczulenie

Zabiegi powiększenia piersi wykonywane są w znieczuleniu ogólnym (przed zabiegiem wymagana konsultacja lekarza anestezjologa).

Pobyt w klinice

Po zabiegu powiększenia piersi Pacjentka przebywa w klinice do następnego dnia.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja – powiększenie piersi

Przez okres 6 tygodni po operacji powiększenia piersi zaleca się noszenie specjalnego stanika utrzymującego piersi w odpowiedniej pozycji. Powrót Pacjentki do aktywności fizycznej trwa najczęściej 2 tygodnie.

Po zabiegu może być odczuwalna bolesność w obszarze piersi. Częstotliwość oraz nasilenie dyskomfortu będzie się sukcesywnie zmniejszać z każdym dniem.

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.