Powiększenie piersi – więcej powodów do zadowolenia!

Powiększenie piersi skutkuje odzyskaniem pewności siebie.

Najważniejsze to czuć się dobrze ze swoją kobiecością. Dlatego w Formmed Es przykładamy szczególną wagę do zabiegów skierowanych do Pań. Powiększanie piersi to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej. Zabieg powiększenia piersi może być wykonany przy użyciu implantów ( anatomiczne lub okrągłe), które umieszczane są bezpośrednio pod gruczołem piersiowym lub pod mięśniem.

Wszystkie Panie zainteresowane zabiegiem zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami umieszczonymi poniżej.

powiększenie piersi
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona. Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjentka - Edyta F.
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 lutego 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Pani doktor bardzo dobrze potrafi doradzić, słucha uważnie pacjenta, szuka rozwiazan w miarę możliwości medycznych. Czułam się zaopiekowana, poświęcono mi bardzo dużo czasu. To była bardzo dobra decyzja aby wybrać tego lekarza. Teraz nie mogę doczekać się operacji piersi.
Pacjentka - Paula
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
9 października 2021
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - wypełnienie bruzd marionetki i powiększenie ust. Bałam się sztucznego wyglądu, a efekt zabiegu naturalny i parę lat mniej. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam
Pacjentka - Joanna
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
31 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Serdecznie polecam Panią Doktor. W trakcie wizyty mój problem został szczegółowo omówiony, otrzymałam bardzo dokładne i przekazane w przystępny sposób informacje o zabiegu. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i rzeczowe podejście do problemu skutkowało bezzwłocznym umówieniem terminu operacji. Nie mam wątpliwości co do wyboru lekarza i...już nie mogę doczekać się efektów 🙂
Pacjent - KH
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii i opadających piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona (nie tak jak u innego lekarza, gdzie rozmiar był dobierany "na oko"). Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjent - Agnieszka B
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
7 lutego 2021
www.znanylekarz.pl
Do Pani Doktor trafiłem z problemem ginekomastii. Na konsultacji medycznej otrzymałem wszelkie informacje i byłem w pełni zdecydowany na zabieg bez jakichkolwiek obaw. Efekt zabiegu jest fantastyczny, opieka pooperacyjna w pełni profesjonalna. Nawet po opuszczeniu już szpitala w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt z Panią Doktor w razie jakichkolwiek obaw lub dolegliwości, których tez mimo nie łatwego zabiegu w moim przypadku praktycznie nie było a całość goiła się bardzo szybko. Od strony podejścia do pacjenta Pani Doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna oraz bardzo dba o dobro pacjenta. Jedyne czego mogę żałować to ze tak późno zdecydowałem się na wizytę u Pani Doktor.
Pacjent - Jakub F
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
21 listopada 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Potrzebne badania – powiększenie piersi
   1. grupa krwi (potwierdzona)
   2. morfologia (HGB,Ht,RBC,WBC,PLT)
   3. elektrolity: Na (sód), K (potas)
   4. poziom glukozy na czczo
   5. APTT i INR (układ krzepnięcia)
   6. kreatynina
   7. badanie ogólne moczu
   8. Antygen HBS, HCV, HIV
   9. RTG klatki piersiowej
   10. EKG

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu – powiększenie piersi

W trakcie zabiegu powiększenia piersi implant najczęściej wprowadza się z małego cięcia w fałdzie podpiersiowym. Cięcia wokół otoczki brodawki lub pachowe stosowane są rzadziej. Alternatywną metodą powiększania piersi jest przeszczep tkanki tłuszczowej pobranej np. z okolicy brzucha.

Czas trwania

Zabieg powiększenia piersi trwa około 2h.

Znieczulenie

Zabiegi powiększenia piersi wykonywane są w znieczuleniu ogólnym (przed zabiegiem wymagana konsultacja lekarza anestezjologa).

Pobyt w klinice

Po zabiegu powiększenia piersi Pacjentka przebywa w klinice do następnego dnia.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja – powiększenie piersi

Przez okres 6 tygodni po operacji powiększenia piersi zaleca się noszenie specjalnego stanika utrzymującego piersi w odpowiedniej pozycji. Powrót Pacjentki do aktywności fizycznej trwa najczęściej 2 tygodnie.

Po zabiegu może być odczuwalna bolesność w obszarze piersi. Częstotliwość oraz nasilenie dyskomfortu będzie się sukcesywnie zmniejszać z każdym dniem.

Lekarze wykonujący zabieg - powiększenie piersi Warszawa

Zdjęcie "przed i po" operacji

powiększenie piersi - Warszawa
powiększenie piersi implantami
powiększanie piersi Warszawa
powiększenie biustu Warszawa
powiększenie biustu Warszawa
powiększenie biustu przed i po
powiększenie biustu Warszawa
powiększenie piersi - implanty - dr joanna wiśniewska Goryń Formmed - 8
powiększenie piersi - implanty - dr joanna wiśniewska Goryń Formmed - 9
powiększenie piersi - implanty - dr joanna wiśniewska Goryń Formmed - 10
powiększenie piersi przed i po
UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.