Chirurgiczne usuwanie znamion barwnikowych – usuń, zbadaj, czuj się bezpiecznie!

Chirurgiczne usuwanie znamion barwnikowych – jeśli posiadasz niepokojące znamię, nie zastanawiaj się, udaj się do specjalisty, który je zbada i usunie.

Istnieją ludzie, dla których są one oznaką indywidualizmu. Jednak dla większości z nas są powodem do odczuwania dyskomfortu i skrępowania. Znamiona, bo o nich mowa.

W Formmed Es pomagamy pozbyć się niechcianych znamion w sposób skuteczny i całkowicie bezpieczny. W leczeniu nasi specjaliści wykorzystują przede wszystkim pewne i sprawdzone metody chirurgiczne. Jeśli po usunięciu zmiany pozostanie ślad w postaci blizny, to w dalszym etapie leczenia można zastosować dermabrazję lub zabieg laserowy. Dzięki nim kontury blizny ulegają zatarciu i stają się niemalże niewidoczne.

Pacjentów zainteresowanych zabiegiem usunięcia znamienia zapraszamy do naszej Kliniki w celu skorzystania z konsultacji ze specjalistą oraz na umówienie się na zabieg w najbardziej optymalnym terminie.

chirurgiczne usuwanie znamion barwnikowych Warszawa

Nasi chirurdzy przeprowadzają zabiegi:

   1. usuwanie znamion barwnikowych,
   2. usuwanie znamion barwnikowych podejrzanych o zmianę złośliwą,
   3. usuwanie znamion kąpielowych (olbrzymich),
   4. usuwanie zmian skórnych oraz nowotworów z plastyką miejscową lub rekonstrukcją płatową, przeszczepem skóry.

Informacje o laserowym usuwaniu zmian skórnych znajdziesz na stronie: https://formmedes.pl/dermatologia/laserowe-usuwanie-zmian-skornych-co2/

 

www.znanylekarz.pl

3 kroki do piękna i zdrowia - chirurgiczne usuwanie znamion Warszawa

Ważny początek

Potrzebne badania – chirurgiczne usuwanie znamion barwnikowych

Ustalane indywidualnie z lekarzem, w zależności od rodzaju znieczulenia.

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Czas trwania – chirurgiczne usuwanie znamion barwnikowych

Czas trwania zabiegu chirurgicznego usunięcia znamienia barwnikowego uzależniony jest od wielkości znamienia oraz jego umiejscowienia.

Znieczulenie

W zależności od umiejscowienia i wielkości zmiany jak i wieku Pacjenta, stosowane jest znieczulenie ogólne lub miejscowe

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja – chirurgiczne usuwanie znamion barwnikowych

Usunięcie szwów następuje od 5 do 7 dni po wycięciu znamion. Opatrunki należy zmieniać zgodnie z zaleceniami lekarza.

Przez kilka miesięcy po zabiegu zabronione jest wystawianie operowanego miejsca na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie powinno się również korzystać z solarium oraz sauny.

Lekarze wykonujący zabieg - chirurgiczne usuwanie znamion Warszawa

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.