Chirurgiczne usuwanie znamion barwnikowych – usuń, zbadaj, czuj się bezpiecznie!

Chirurgiczne usuwanie znamion barwnikowych – jeśli posiadasz niepokojące znamię, nie zastanawiaj się, udaj się do specjalisty, który je zbada i usunie.

Istnieją ludzie, dla których są one oznaką indywidualizmu. Jednak dla większości z nas są powodem do odczuwania dyskomfortu i skrępowania. Znamiona, bo o nich mowa.

W Formmed Es pomagamy pozbyć się niechcianych znamion w sposób skuteczny i całkowicie bezpieczny. W leczeniu nasi specjaliści wykorzystują przede wszystkim pewne i sprawdzone metody chirurgiczne. Jeśli po usunięciu zmiany pozostanie ślad w postaci blizny, to w dalszym etapie leczenia można zastosować dermabrazję lub zabieg laserowy. Dzięki nim kontury blizny ulegają zatarciu i stają się niemalże niewidoczne.

Pacjentów zainteresowanych zabiegiem usunięcia znamienia zapraszamy do naszej Kliniki w celu skorzystania z konsultacji ze specjalistą oraz na umówienie się na zabieg w najbardziej optymalnym terminie.

chirurgiczne usuwanie znamion barwnikowych Warszawa

Nasi chirurdzy przeprowadzają zabiegi:

   1. usuwanie znamion barwnikowych,
   2. usuwanie znamion barwnikowych podejrzanych o zmianę złośliwą,
   3. usuwanie znamion kąpielowych (olbrzymich),
   4. usuwanie zmian skórnych oraz nowotworów z plastyką miejscową lub rekonstrukcją płatową, przeszczepem skóry.

Informacje o laserowym usuwaniu zmian skórnych znajdziesz na stronie: https://formmedes.pl/dermatologia/laserowe-usuwanie-zmian-skornych-co2/

 

www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona. Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjentka - Edyta F.
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 lutego 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Pani doktor bardzo dobrze potrafi doradzić, słucha uważnie pacjenta, szuka rozwiazan w miarę możliwości medycznych. Czułam się zaopiekowana, poświęcono mi bardzo dużo czasu. To była bardzo dobra decyzja aby wybrać tego lekarza. Teraz nie mogę doczekać się operacji piersi.
Pacjentka - Paula
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
9 października 2021
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - wypełnienie bruzd marionetki i powiększenie ust. Bałam się sztucznego wyglądu, a efekt zabiegu naturalny i parę lat mniej. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam
Pacjentka - Joanna
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
31 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Serdecznie polecam Panią Doktor. W trakcie wizyty mój problem został szczegółowo omówiony, otrzymałam bardzo dokładne i przekazane w przystępny sposób informacje o zabiegu. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i rzeczowe podejście do problemu skutkowało bezzwłocznym umówieniem terminu operacji. Nie mam wątpliwości co do wyboru lekarza i...już nie mogę doczekać się efektów 🙂
Pacjent - KH
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii i opadających piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona (nie tak jak u innego lekarza, gdzie rozmiar był dobierany "na oko"). Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjent - Agnieszka B
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
7 lutego 2021
www.znanylekarz.pl
Do Pani Doktor trafiłem z problemem ginekomastii. Na konsultacji medycznej otrzymałem wszelkie informacje i byłem w pełni zdecydowany na zabieg bez jakichkolwiek obaw. Efekt zabiegu jest fantastyczny, opieka pooperacyjna w pełni profesjonalna. Nawet po opuszczeniu już szpitala w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt z Panią Doktor w razie jakichkolwiek obaw lub dolegliwości, których tez mimo nie łatwego zabiegu w moim przypadku praktycznie nie było a całość goiła się bardzo szybko. Od strony podejścia do pacjenta Pani Doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna oraz bardzo dba o dobro pacjenta. Jedyne czego mogę żałować to ze tak późno zdecydowałem się na wizytę u Pani Doktor.
Pacjent - Jakub F
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
21 listopada 2019

3 kroki do piękna i zdrowia - chirurgiczne usuwanie znamion

Ważny początek

Potrzebne badania – chirurgiczne usuwanie znamion barwnikowych

Ustalane indywidualnie z lekarzem, w zależności od rodzaju znieczulenia.

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Czas trwania – chirurgiczne usuwanie znamion barwnikowych

Czas trwania zabiegu chirurgicznego usunięcia znamienia barwnikowego uzależniony jest od wielkości znamienia oraz jego umiejscowienia.

Znieczulenie

W zależności od umiejscowienia i wielkości zmiany jak i wieku Pacjenta, stosowane jest znieczulenie ogólne lub miejscowe

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja – chirurgiczne usuwanie znamion barwnikowych

Usunięcie szwów następuje od 5 do 7 dni po wycięciu znamion. Opatrunki należy zmieniać zgodnie z zaleceniami lekarza.

Przez kilka miesięcy po zabiegu zabronione jest wystawianie operowanego miejsca na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie powinno się również korzystać z solarium oraz sauny.

Lekarze wykonujący zabieg - chirurgiczne usuwanie znamion barwnikowych Warszawa

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.