Nici liftingujące Aptos – lifting bez skalpela?

TAK ! z użyciem nici Aptos

Nici liftingujące Aptos – zabieg mało inwazyjny, a efekt zjawiskowy.

Wraz z upływem lat skóra staje się zwiotczała i cienka. Owal twarzy traci swoją  linię i wykazuje tendencje do obwisania, a zmarszczki stają się coraz bardziej wyraźne. U wielu osób pojawia się podwójny podbródek, lub tzw.chomiki. Skóra w okolicach dekoltu także traci swoją jędrność.

Przywrócenie młodzieńczego i ładnego konturu twarzy, szyi lub dekoltu możliwe jest dzięki odbudowaniu mocnego rusztowania dla skóry. Zabieg implantacji nici liftingujących Aptos umożliwia podciągnięcie obwisłych tkanek i podwieszenie ich tak, aby zapobiec ponownemu opadaniu.

Nici liftingujące Aptos są  w 100% kompatybilne z tkankami organizmu, ze względu na zawartość kwasu polimlekowego (L-lactic). 

nici aptos Warszawa

Ta naturalna substancja jest składnikiem ludzkiego ciała i stymuluje proces odnowy komórek. Nici podczas zabiegu zakotwiczają się w tkankach miękkich i tworzą rusztowanie dla skóry, które pomaga utrzymać ją w dawnym położeniu, a przy okazji zawarty w nich kwas polimlekowy rewitalizuje i spowalnia procesy starzenia.

www.znanylekarz.pl

3 kroki do piękna i zdrowia - nici Aptos Warszawa

Ważny początek

Wskazania – Nici liftingujące

   1. pionowe i poziome zmarszczki na czole
   2. obniżone zewnętrzne krawędzie brwi, wiotka, miękka tkanka, opadające brwi
   3. worki pod dolnymi powiekami
   4. fałd podbródkowy
   5. opadające policzki i obszar pod dolną szczęką
   6. pomarszczone policzki
   7. fałdy i zmarszczki skóry na szyi i dekolcie

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu – nici Aptos

Delikatna, bardzo cienka igła, która wykonana jest z wysokiej jakości stali, wprowadzana zostaje podskórnie poprzez mikroskopijny punkt wkłucia, przenikając przez tkanki bez ich uszkadzania. Po zakończeniu procedury, ślady ingerencji zabiegowej są praktycznie niezauważalne.

Czas trwania

30-60 min.

Znieczulenie

odczuwalne są jedynie lekkie ukłucia, zabieg jest praktycznie bezbolesny, w razie potrzeby jest możliwość zastosowania kremu znieczulającego

 

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja – nici liftingujące

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być  zaczerwieniona, mogą również pojawić się niewielkie krwiaki lub siniaki. Ustępują one zazwyczaj w ciągu kilku dni. Przez okres 2 – 3 tygodni po zabiegu zaleca się  unikanie intensywnych skurczów mięśni mimicznych twarzy oraz wykonywanie masaży, a także nie korzystanie z fitness i unikanie intensywnego rozgrzewania np. w saunie.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Efekt utrzymuje się około 2 lat.

Efekty po zabiegu

Efekt widoczny jest już bezpośrednio po zabiegu. Natomiast optymalny otrzymamy po 2-3 tygodniach.

Lekarze - nici liftingujące Aptos Warszawa

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.