Korekta uszu – mała zmiana, duża poprawa

Korekta uszu. Dla wielu osób ich wygląd jest źródłem kompleksów i już od najmłodszych lat starają się ukryć ich niedoskonałości.

Uszy! W Formmed Es specjaliści zajmują się nie tylko korekcją odstających małżowin usznych, ale również korekcją ich kształtu i wielkości.

Na wszystkich pacjentów czeka u nas najlepsza opieka, a już teraz zapraszamy do zapoznania się z niezbędnymi informacjami dotyczącymi zabiegu.

Korekta uszu Warszawa
www.znanylekarz.pl

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Potrzebne badania – korekta uszu
   1. grupa krwi (potwierdzona)
   2. morfologia (HGB,Ht,RBC,WBC,PLT)
   3. elektrolity: Na (sód), K (potas)
   4. poziom glukozy na czczo
   5. APTT i INR (układ krzepnięcia)
   6. kreatynina
   7. badanie ogólne moczu
   8. Antygen HBS, HCV, HIV
   9. RTG klatki piersiowej
   10. EKG

Istnieje możliwość wykonania badań laboratoryjnych w Formmed. W celu zapisania się na badania prosimy o wcześniejszy kontakt.

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu – korekta uszu

Zabieg plastyki uszu polega na przystawieniu małżowiny usznej do czaszki i/lub wytworzeniu jej brakującego załamania przy pomocy specjalnych szwów modelujących.

Znieczulenie

Zabieg plastyki uszu wykonywany jest na ogół w znieczuleniu miejscowym, czasami – szczególnie przy operacji dzieci stosowane jest znieczulenie ogólne.

Pobyt w klinice

W przypadku zabiegu korekty uszu w znieczuleniu ogólnym, Pacjent pozostaje w klinice do następnego dnia. W przypadku zabiegów plastyki uszu w znieczuleniu miejscowym pozostaje on po zakończeniu przez okres 2-4h.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja – korekta uszu

Powrót do pełnej aktywności po zabiegu plastyki uszu następuje zwykle po 7 dniach. Przez 2 tygodnie zaleca się noszenie opaski ochronnej na uszy. Po zabiegu może występować przejściowy obrzęk, zasinienie oraz niewielkie krwawienie okolicy operowanej. Szwy znajdujące się z tyłu uszu są rozpuszczalne. Opatrunek zazwyczaj usuwany jest po 7 dniach.

Nasi chirurdzy - korekta uszu Warszawa

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.