Laserowe ujędrnianie skóry – młodsza skóra, lepsze efekty.

To, co jeszcze dawniej było nie do pomyślenia, teraz jest już codzienną praktyką. Nowoczesna medycyna estetyczna proponuje szybki i bezpieczny sposób kompleksowej odnowy skóry – od walki ze zmarszczkami, nierównościami skóry, do likwidacji rozstępów i blizn. Jednocześnie skóra staje się bardziej elastyczna i świeższa.

To wszystko można osiągnąć decydując się na zabieg laserowego ujędrniania skóry, dostępny oczywiście w Formmed Es. Nasi specjaliści dobierają odpowiedni zakres długości fal, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezpieczny. Zapraszamy do poznania szczegółów.

Dowiedz się więcej o laserach:

Laser frakcyjny CO 2

Laser PALOMAR

osocze bogatopłytkowe Warszawa
www.znanylekarz.pl
Pani doktor godna polecenia. Miła, empatyczna, a przede wszystkim skuteczna. Wspaniały specjalista dokładnie zbada, wszystko wytłumaczy o przebiegu leczenia, i przede wszystkim wysłucha, odpowie na wszystkie pytania. Sprzęt na wysokim poziomie. Pani pielęgniarka to dusza nie człowiek, Panie w rejestracji przemile i pomocne. Ogólnie więcej bym sobie życzyła i takich specjalistów i takich klinik w Sochaczewie, których niestety brak, gdzie tak jest przyjmowany pacjent i nie ma reguły czy na NFZ czy prywatnie tam nikt nie zerka na zegarek kiedy pacjent wyjdzie.
Pacjentka - Jola
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
5 grudnia 2022
www.znanylekarz.pl
Zawsze skuteczna diagnoza i leczenie. Usunięcie kurzajek załatwione przy pierwszej wizycie. Polecam wszystkim
Pacjentka - AB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem pacjentem od kilku lat. Pani doktor wykryła u mnie zmiany skórne grożące poważną chorobą. Dzięki niej jestem zdrowy i co roku odwiedzam jej gabinet. w badaniu zawsze jest dociekliwa i wyjaśnia wszelkie swoje spostrzeżenia. Daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju co do dalszego leczenia.
Pacjent - MarekB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

   1. skóra zniszczona promieniowaniem UV
   2. zmiany skórne wywołane działaniem hormonów, przed i po menopauzie
   3. rozstępy, cellulit
   4. przebarwienia
   5. blizny i zmiany pourazowe, potrądzikowe

Potrzebne badania

   1. Próba laserowa, zlecana przez lekarza prowadzącego.

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Skóra może być stymulowana laserem na różnych głębokościach – w zależności od założonego efektu odbudowy i napięcia skóry. Laser zostaje skierowany na zmiany skórne omijając zdrowe fragmenty. Następnie stymuluje głębsze warstwy skóry do przebudowy włókien kolagenowych.

Czas trwania

30-60 minut

Znieczulenie

 

Maść znieczulająca

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Po zabiegu występuje pieczenie (do 2 godzin po zabiegu), zaczerwienie skóry poddanej zabiegowi (do 3-5 dni po zabiegu, może się wydłużyć). Zaleca się nakładanie przeciwbakteryjnej maści nawilżającej, unikanie opalania przez pół roku, stosowanie kremów z wysokim filtrem. Czas gojenia jest uzależniony od stanu skóry i siły zabiegu. W jego trakcie powstają drobne strupki, jednak w dalszej perspektywie nie pozostawiają one żadnego śladu.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Zaleca się wykonanie kilku serii zabiegów.

Efekty po zabiegu

Skóra zyskuje efekt liftingu, odmłodzenia, jędrności, zlikwidowane są przebarwienia, niedoskonałości.

Pacjenci, którzy chcą powtórzyć zabieg
lub kontynuować zabiegi

0%

Pacjenci, którzy polecają
zabiegi swoim znajomym

0%

Lekarze wykonujący zabieg laserowego ujędrniania skóry

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.