Zaznacz stronę
laserowe ujędrnianie skóry

LASEROWE UJĘDRNIANIE SKÓRY
– młodsza skóra, lepsze efekty.

To, co jeszcze dawniej było nie do pomyślenia, teraz jest już codzienną praktyką. Nowoczesna medycyna estetyczna proponuje szybki i bezpieczny sposób kompleksowej odnowy skóry – od walki ze zmarszczkami, nierównościami skóry, do likwidacji rozstępów i blizn. Jednocześnie skóra staje się bardziej elastyczna i świeższa.

To wszystko można osiągnąć decydując się na zabieg laserowego ujędrniania skóry, dostępny oczywiście w Formmed Es. Nasi specjaliści dobierają odpowiedni zakres długości fal, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezpieczny. Zapraszamy do poznania szczegółów.

Dowiedz się więcej o laserach:

Laser frakcyjny CO 2
l

Ważny początek

Wskazania

  • skóra zniszczona promieniowaniem UV
  • zmiany skórne wywołane działaniem hormonów, przed i po menopauzie
  • rozstępy, cellulit
  • przebarwienia
  • blizny i zmiany pourazowe, potrądzikowe

Potrzebne badania

Próba laserowa, zlecana przez lekarza prowadzącego.

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Skóra może być stymulowana laserem na różnych głębokościach – w zależności od założonego efektu odbudowy i napięcia skóry. Laser zostaje skierowany na zmiany skórne omijając zdrowe fragmenty. Następnie stymuluje głębsze warstwy skóry do przebudowy włókien kolagenowych.

Czas trwania

30-60 minut

Znieczulenie

Maść znieczulająca

Z

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Po zabiegu występuje pieczenie (do 2 godzin po zabiegu), zaczerwienie skóry poddanej zabiegowi (do 3-5 dni po zabiegu, może się wydłużyć). Zaleca się nakładanie przeciwbakteryjnej maści nawilżającej, unikanie opalania przez pół roku, stosowanie kremów z wysokim filtrem. Czas gojenia jest uzależniony od stanu skóry i siły zabiegu. W jego trakcie powstają drobne strupki, jednak w dalszej perspektywie nie pozostawiają one żadnego śladu.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Zaleca się wykonanie kilku serii zabiegów.

 

Efekty po zabiegu

Skóra zyskuje efekt liftingu, odmłodzenia, jędrności, zlikwidowane są przebarwienia, niedoskonałości.

Lekarze wykonujący zabieg laserowego ujędrniania skóry

dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik

specjalista dermatologii, patomorfologii, lekarz medycyny estetycznej

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.