Implanty twarzy – naturalne odmłodzenie!

Implanty twarzy skorygują mankamenty poprawiając urodę.

Z wiekiem zaokrąglenie policzków zmniejsza się, twarz staje się coraz bardziej płaska, kontury wyostrzają się. Efekt ten można korygować, stosując zabiegi odmładzające min. polegające na wszczepieniu implantów w policzki lub podbródek.

Wszystko po to, aby uzyskać wymarzony wygląd, optycznie odmłodzić twarz i zmienić jej kontur. Jest to również idealne rozwiązanie dla osób, które doznały urazu twarzoczaszki, przeszły chorobę, która spowodowała jej deformację lub ich własne kości policzkowe czy podbródek nie wykształciły się prawidłowo. Implanty stosuje się w celu rekonstrukcji, lub nadania twarzy właściwych proporcji. 

Operacja wszczepienia implantów w zależności od potrzeb może zostać wykonana w połączeniu z innymi zabiegami, np. z liftingiem twarzy, czoła, brwi, korektą powiek.
www.znanylekarz.pl

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Potrzebne badania – plastyka powiek

   1. grupa krwi (potwierdzona)
   2. morfologia (HGB,Ht,RBC,WBC,PLT)
   3. elektrolity: Na (sód), K (potas)
   4. poziom glukozy na czczo
   5. APTT i INR (układ krzepnięcia)
   6. kreatynina
   7. badanie ogólne moczu
   8. Antygen HBS, HCV, HIV
   9. RTG klatki piersiowej
   10. EKG

Istnieje możliwość wykonania badań laboratoryjnych w Formmed. W celu zapisania się na badania prosimy o wcześniejszy kontakt.

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Operacja polega na wykonaniu małego nacięcia na twarzy w okolicy miejsca, w którym ma być umieszczony implant. Następnie chirurg umieszcza implant, zszywa nacięcie i zakłada opatrunek.

Czar trwania

ok 1h

Znieczulenie miejscowe lub ogólne.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Po zabiegu widoczny jest obrzęk i zaczerwienienia, które mogą utrzymywać się do 10 dni.

Nasi chirurdzy

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.