Zaznacz stronę
likwidacja rozszerzonych porów

LASEROWA LIKWIDACJA ZMIAN POTRĄDZIKOWYCH
– piękna, gładka cera!

Problem skóry, tak zwanej trądzikowej, jest bardzo popularny zarówno u osób młodych jak i dorosłych. Niestety po żmudnej walce i pozbyciu się tej dolegliwości, na skórze mogą pozostać charakterystyczne zmiany potrądzikowe, blizny i nierówności, które same nie znikną.

Nowoczesnej generacji laser SmartXide2 DOT/RF, do wykorzystania w dermatologii, łączy w sobie dwie technologie: frakcjonowania ablacyjnego CO2 i RF radiofrekfencji bipolarnej. Laser pozwala skutecznie niwelować blizny, nierówności i zapadnięcia na skórze.

Zapraszamy do odwiedzenia Formmed Es i konsultacji ze specjalistą, a wcześniej do zapoznania się z najważniejszymi informacjami umieszczonymi poniżej.

 

Dowiedz się więcej o laserze:

Laser frakcyjny CO²
l

Ważny początek

Wskazania

  • blizny potrądzikowe
  • przebarwienie skóry
  • rozszerzone pory skóry

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Promienie lasera frakcyjnego mikroskopijnie uszkadzają skórę poprzez jej punktowe nagrzewanie, co powoduje wytwarzanie się kolagenu. Otwarte pory ulegają obkurczeniu co sprawia, że skóra wygląda zdrowiej.

Czas trwania

Od kilkunastu minut, w zależności od powierzchni zabiegu

Znieczulenie

Miejscowe/krem znieczulający

Z

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

W miejscach ukłuć laserem może pojawić się przyciemnienie skóry, które ustępuje w ciągu kilku dni. Następuje wówczas powierzchowne złuszczanie naskórka, które jest naturalnym efektem procesu odnowy.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Ustalana jest indywidualnie.
s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.