Laserowa likwidacja zmian potrądzikowych – piękna, gładka cera!

Problem skóry, tak zwanej trądzikowej, jest bardzo popularny zarówno u osób młodych jak i dorosłych. Niestety po żmudnej walce i pozbyciu się tej dolegliwości, na skórze mogą pozostać charakterystyczne zmiany potrądzikowe, blizny i nierówności, które same nie znikną.

Nowoczesnej generacji laser SmartXide2 DOT/RF, do wykorzystania w dermatologii, łączy w sobie dwie technologie: frakcjonowania ablacyjnego CO2 i RF radiofrekfencji bipolarnej. Laser pozwala skutecznie niwelować blizny, nierówności i zapadnięcia na skórze.

Zapraszamy do odwiedzenia Formmed Es i konsultacji ze specjalistą, a wcześniej do zapoznania się z najważniejszymi informacjami umieszczonymi poniżej.

Dowiedz się więcej o laserze:

Laser frakcyjny CO²

implanty zębów
www.znanylekarz.pl
Pani doktor godna polecenia. Miła, empatyczna, a przede wszystkim skuteczna. Wspaniały specjalista dokładnie zbada, wszystko wytłumaczy o przebiegu leczenia, i przede wszystkim wysłucha, odpowie na wszystkie pytania. Sprzęt na wysokim poziomie. Pani pielęgniarka to dusza nie człowiek, Panie w rejestracji przemile i pomocne. Ogólnie więcej bym sobie życzyła i takich specjalistów i takich klinik w Sochaczewie, których niestety brak, gdzie tak jest przyjmowany pacjent i nie ma reguły czy na NFZ czy prywatnie tam nikt nie zerka na zegarek kiedy pacjent wyjdzie.
Pacjentka - Jola
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
5 grudnia 2022
www.znanylekarz.pl
Zawsze skuteczna diagnoza i leczenie. Usunięcie kurzajek załatwione przy pierwszej wizycie. Polecam wszystkim
Pacjentka - AB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem pacjentem od kilku lat. Pani doktor wykryła u mnie zmiany skórne grożące poważną chorobą. Dzięki niej jestem zdrowy i co roku odwiedzam jej gabinet. w badaniu zawsze jest dociekliwa i wyjaśnia wszelkie swoje spostrzeżenia. Daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju co do dalszego leczenia.
Pacjent - MarekB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

   1. blizny potrądzikowe
   2. przebarwienie skóry
   3. rozszerzone pory skóry

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Promienie lasera frakcyjnego mikroskopijnie uszkadzają skórę poprzez jej punktowe nagrzewanie, co powoduje wytwarzanie się kolagenu. Otwarte pory ulegają obkurczeniu co sprawia, że skóra wygląda zdrowiej.

Czas trwania

Od kilkunastu minut, w zależności od powierzchni zabiegu

Znieczulenie

 

Miejscowe/krem znieczulający

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

W miejscach ukłuć laserem może pojawić się przyciemnienie skóry, które ustępuje w ciągu kilku dni. Następuje wówczas powierzchowne złuszczanie naskórka, które jest naturalnym efektem procesu odnowy.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Ustalana jest indywidualnie.

Pacjenci, którzy chcą powtórzyć zabieg
lub kontynuować zabiegi

0%

Pacjenci, którzy polecają
zabiegi swoim znajomym

0%

Lekarze wykonujący zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.